• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grupė turistų paraudo iš gėdos po to, kai policijos pareigūnas įsikišo ir užkirstų jiems kelią šaipymuisi iš rūmų sargo.

Grupė turistų paraudo iš gėdos po to, kai policijos pareigūnas įsikišo ir užkirstų jiems kelią šaipymuisi iš rūmų sargo.

REKLAMA

Britų policininkas tapo „TikTok“ žvaigžde po to, kai sudrausmino įžūlius amerikiečių turistus, kurie tyčiojosi iš rūmų sargybinio. Vaizdo įraše matyti, kaip turistai bando atspėti sargybinio vardą ir juokiasi iš jo, rašo dailystar.co.uk.

Bet kai jie nesiliovė, policininkas įsikišo ir juos sudrausmino. Jis jiems pasakė: „Šie kariai tarnauja savo šaliai. Jie rimtai žiūri į savo darbą. Jie atsakingi už šio objekto apsaugą, jie nėra pajuokos objektas“.

Jis tęsė: „Įvertinkite, kad jūs linksminatės, jis nesilinksmina, jo laukia ilga diena, jis turi daug valandų. Tai varginantis darbas, jis išvargina, o jūs iš jo paimate p***. Mes to nevertiname ir paprašysiu jūsų palikti įstaigą“.

REKLAMA
REKLAMA

@kallum643564 British police stop American tourists from harrassing the royal guard #royalguard #britishpolice #policeofficer #uk #fyp #tourist #touristspot ♬ original sound - Kallum

REKLAMA

Internautai netylėjo

Po to turistai išėjo, o stebėję žmonės plojo pareigūnui. Daugelis internete mano, kad pareigūnas puikiai atliko savo darbą.

Vienas žmogus sakė: „Vienas žmogus teigė, kad pareigūnas buvo labai atsargus: „Pareigūnas susitvarkė kaip čempionas“, – praneša „Express“.

Kitas žmogus sakė: „Puikiai padirbėta šiam policijos pareigūnui“. Vienas asmuo paaiškino, kad turistai dažnai bando priversti rūmų sargybinius „reaguoti arba juoktis“.

REKLAMA
REKLAMA

Dar vienas sakė: „Aš taip pat norėčiau, kad rūmai būtų saugomi: „Turistai turėtų labiau gerbti šalis, kuriose lankosi“.

Dar kažkas pridūrė: „Negalėčiau įsivaizduoti, kad galėčiau taip elgtis. Net kai būnu kitose šalyse ir matau karinę sargybą, tiesiog tyli ir gerbi ją“.

Mitas, kad karališkosios gvardijos nariai apskritai negali kalbėti. Jie gali kalbėti tam tikromis aplinkybėmis, ypač jei žmonės per daug priartėja ar tampa agresyvūs. Tačiau jie negali pozuoti nuotraukoms ar šypsotis ir privalo likti savo poste, kol ateis laikas keistis.

Labai gaila, dabar neskiepijama pagarba ne tik pareigūnams, bet ir bet kokį darbą dirbančiam žmogui. Labai dažnai negerbiamas savas artimasis, jau nekalbant apie svetimus. Mane labai stebina, kad negerbti darbuotojų skatina ir įvairios įmonės. Ypač aptarnavimo įstaigos. Ten dirbantys žmonės iš vis, pačios įmonės, nelaikomi žmonėmis. Ar teko kada girdėti, kad kamerų užfiksuotas blogai besielgiantis asmuo ( šiukšlinantis, stumdantis valytojus, darantis netvarką lentynose, koliojantis aptarnaujančius darbuotojus) būtų dėl savo nederamo elgesio ieškomas. Išskyrus tuos atvejus, kai daroma finansinė žala įmonei arba aikštelėje stovinčioms klientų transporto priemonėms, kurių savininkai gali pareikalauti žalos. Darbuotojas šiuo metu, - žmogus per nustatytą laiką turintis atlikti begales darbų, net tuos, kurių nėra jo pareigų apraše, neturintis teisės sirgti, turėti vaikų, pavalgyti ir kt. , kuris konflikte su klientu visada kaltas. Tai tik mano pastebėjimas ir nuomonė.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų