naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sulaukusi 97 metų, mirė geriausia velionės karalienės bičiulė, padėjusi jai pasirodyti viešumoje nepastebėtai. Ledi Rupert Nevill buvo gera karalienės Elžbietos II draugė ir pažinojo ją nuo vaikystės.

Sulaukusi 97 metų, mirė geriausia velionės karalienės bičiulė, padėjusi jai pasirodyti viešumoje nepastebėtai. Ledi Rupert Nevill buvo gera karalienės Elžbietos II draugė ir pažinojo ją nuo vaikystės.

REKLAMA

Draugai, tarp jų ir karalienė, ją vadino „Micky“, jos susipažino Bakingemo rūmų teritorijoje, rašo mirror.co.uk.

Karalienė ir princas Filipas apsistodavo pas Micky ir jos vyrą, kartu važiuodavo į netoliese esantį Braitoną, ten lankydavosi teatre.

Padėdavo išlikti nepastebėtai

Viename sename septintojo dešimtmečio straipsnyje rašoma, kad karalienė mėgo eiti į viešumą ir būti neatpažinta.

Jame buvo rašoma: „Karalienė mėgaujasi tuo, kad būdama karališkosios šeimos dalimi, ji gali išeiti į viešumą ir būti neatpažinta. Kartą ji stovėjo eilėje prie bilietų kasos ir niekas jos neatpažino.

REKLAMA

Kitą vakarą, kai minia žmonių užgriuvo fojė, vadybininkas atpažino Micky Nevill ir staiga suprato, kad tarp minios žmonių yra ir karalienė.“

Pagarbą velionei atidavė ir „Dauntono abatijos“ kūrėjas Julianas Fellowesas. Jis Richardui Edenui sakė: „Man jos nepaprastai trūks. Mes draugavome daugiau nei puse amžiaus.

REKLAMA

Tiesą sakant, ji buvo vienas iš pagrindinių žmonių, dariusių mano gyvenimui įtaką. Jos žinios, vertinimas, skonis – visa tai buvo nepaprasta, ir pažintį su ja laikau vienu geriausių dalykų.“

Jos tikrasis vardas – Camilla Wallop, ji buvo devintoji Portsmuto grafo duktė. Micky ištekėjo už lordo Ruperto Nevillo Rytų Sasekse, o jų namuose, kaip sakoma, užsimezgė princesės Margaret ir Peterio Townsendo romanas.

Laidotuvėse pasirodys ir karališkoji šeima

Lordas Rupertas dirbo princo Filipo iždininku, taip pat asmeniniu sekretoriumi. Ledi Rupert laidotuvės vyks kitą savaitę, manoma, kad jose greičiausiai dalyvaus vyresnieji karališkosios šeimos nariai.

REKLAMA

1982 m. princas Philipas ir Charlesas dalyvavo jos vyro laidotuvėse. Micky ir jos vyro sūnus buvo pirmasis karalienės krikšto sūnus, jis gimė 1945 m. – likus dvejiems metams iki Elžbietos II karūnavimo.

Pirmasis karalienės krikšto sūnus gimė 1945 m., likus dvejiems metams prieš jai įžengiant į sostą – ir buvo jos vaikystės draugės ledi Anne Camillos Wallop ir lordo Ruperto Nevillo, dirbusio princui Filipui, sūnus. Jis mirė 1993 m., sulaukęs vos 47 metų.

REKLAMA
REKLAMA

Karalienė visą gyvenimą šalia savęs turėjo daug draugų, tarp jų ir Angelą Kelly. Manoma, kad praėjusiais metais ji persikėlė į Vindzoro pilį, kad padėtų Jos Didenybei susidoroti su senatvėje kankinančiais judėjimo sunkumais.

Angela gimė praėjus aštuonioms savaitėms po to, kai 1952 m. karalienė įžengė į sostą. Ji kilusi iš kuklios šeimos ir buvo viena iš šešių vaikų. Ji gimė Waltone, Mersisaido valstijoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų