• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Balandžio 18-osios vakarą Marijampolėje, Parko gatvėje įrengtoms miesto kameroms, pavyko užfiksuoti neapdairų žmonių elgesį – marijampoliečiai stambių gabaritų atliekas nešė prie bendrųjų konteinerių.

Balandžio 18-osios vakarą Marijampolėje, Parko gatvėje įrengtoms miesto kameroms, pavyko užfiksuoti neapdairų žmonių elgesį – marijampoliečiai stambių gabaritų atliekas nešė prie bendrųjų konteinerių.

REKLAMA

Socialinio tinklo „Facebook“, Marijampolės savivaldybės puslapyje buvo pasidalinta vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas šis nusižengimas: „Vėlus vakaras, matyt yra geriausias laikas atsikratyti nereikalingų daiktų ir tiesiog išmesti juos prie konteinerių, galvojant, kad niekas nepamatys.

Dar liūdniau, kad į tai įtraukiami ir mažamečiai vaikai, kurie vėliau, galbūt, elgsis taip pat.“

Gresia bauda iki 600 eurų

Palikti šiukšles šalia konteinerių – draudžiama. Vilniaus miesto savivaldybė komentavo, kad palikti atliekas šalia konteinerių yra draudžiama visais atvejais, net jei konteineriai yra perpildyti. 

REKLAMA
REKLAMA

„Gyventojams privalu šalinant atliekas pasirūpinti, kad jos užimtų kuo mažiau vietos – taigi, pavyzdžiui, kartoninių pakuočių ir dėžių atveju jas reikėtų sulankstyti ar susmulkinti. Jei dėl atliekų dydžio ar kiekio jų neįmanoma sutalpinti į konteinerį, gyventojai turėtų naudotis didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėmis. 

REKLAMA

Jose pakuočių atliekos priimamos nemokamai“, – patarė savivaldybė.

Anot jos, jei konteineriai yra perpildyti arba jei prie konteinerių yra paliekamos atliekos, apie tai reikėtų pranešti Vilniaus atliekų sistemos administratoriui (VASA). „Atsižvelgiant į gyventojų pranešimus ir situaciją konteinerių aikštelėse, gali būti koreguojamas konteinerių aptarnavimo dažnis, konteinerių skaičius, konteineriai keičiami talpesniais.

VASA taip pat prižiūri, kaip konteinerius aptarnaujančios bendrovės laikosi įsipareigojimų ir numatytų aptarnavimo grafikų. Gyventojai turi būti suinteresuoti, kad jų gyvenamoji aplinka nebūtų užteršta šiukšlėmis. 

Tuo metu savivaldybė siekia užtikrinti, kad konteinerių aptarnavimas būtų pakankamas ir savalaikis, kad perpildymo atvejų nepasitaikytų. Už prie konteinerių paliktas atliekas gyventojai gali būti baudžiami baudomis iki 140 eurų, o padarius pažeidimą pakartotinai – iki 600 eurų“, – įspėjo savivaldybė.

Jūs parazitai tokias sumas nepagrįstai lupate už šiukšles, kad žmogus ir prišikti turi teisę ne tik ant konteinerio, bet ir jums ant galvos. O čia matai atliekas atneše. Džiaukites kad atneše, o ne miške išmetė. Už tokius pinigus ką žmogus moka jūs iš namų turite paimti, kad ne žmogui nešti nereiktų
O blem va cia tai reikia baust. Manau sita zmogu nubaust turetumem labiau skubet nei surast kas is musu visu pinigu pavoge 40 milijonu planuotom stadiono statybom. Reiktu uzmirst ir lansbergiu korupcijos tyrimus aisku. Siulau koncentruoti jegas sio piktybinio nusikaltelio medzioklei.
Dėl to visi miškai prišikti ir upių pakrantės.
Pygau už 600 eur fura užsakyt ir miške pri@ikt. Norėdamas priduoti stambiagabaričių atlieku aikštelėje turi laukt 7 valandas ir dar tyčiojasi, viena mašina po valanda aptarnauja. Gerovės valstybė.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų