Kalėdinė eglutė pagal Zodiako ženklą: štai, kaip turėtų atrodyti jūsų

Kalėdos jau visai ne už kalnų, bet daugelis žmonių vis dar svarsto, kaip šiais metais puošti Kalėdų eglutę. Astrologijos ekspertai iš amerikietiško tinklapio Psychicworld.com siūlo eglutę puošti pagal su jūsų Zodiako ženklu siejamas charakterio savybes.

Pavyzdžiui, ryškiam ir ambicingam Avinui gali patikti spalvų perėjimo technika puošta eglutė, kuri išsiskiria iš kitų, o su fantazijos ir realybės ribomis žaisti mėgstančioms Žuvims – saldumynų tematikos papuošimai, rašoma dailymail.co.uk.

Štai kaip reikėtų puošti kalėdinę eglutę kiekvienam Zodiako ženklui.

Avinas 

Kalėdų eglutės tema: Spalvų perėjimas

Ryškiam ir ambicingam Avinui labai patinka pirmauti, todėl jam reikia tokios eglutės, kuri išsiskirtų iš visų kitų. Spalvų perėjimo („Ombre“) stiliumi puošta eglutė pasižymi laipsnišku vienos spalvos perėjimu į kitą, o paletę galima laisvai pasirinkti patiems.

Tereikia tik pradėti nuo šviesesnės spalvos eglutės viršuje ir puošiant žemyn vis labiau tamsinti. Pavyzdžiui, viršuje galite kabinti baltas žvaigždes, sniego melsvumo burbulus per vidurį, o apačioje – tamsiai mėlynus kaspinus. Tokia eglutė tikrai primins kalėdinę pasaką.

Jautis

Kalėdų eglutės tema: Miško gyvūnija

Jaučiai mėgsta ramią aplinką gamtoje, todėl miško gyvūnijos tema eglutei jiems tiks labiausiai. Norėdami taip papuošti eglutę, aplink ją apvyniokite paprastą mirgančių lempučių girliandą ir puoškite papjė mašė elniais, veltinės medžiagos voveraitėmis ir kitais gyvūnų tematikos elementais.

Tokia eglutė bus ne tik arti gamtos, bet ir paslaptinga. Ji tobulai tiks laiką gamtoje leisti mėgstantiems žmonėms, norintiems įsivaizduoti, kad Kalėdas švenčia po žvaigždėmis, gamtos apsuptyje.

Dvyniai 

Kalėdų eglutės tema: Įvairiaspalvė

Dvyniai yra veiklus Zodiako ženklas – kai kurie sako, kad jam reikėtų net susidvejinti, kad spėtų padaryti viską, ką reikia. Dvyniai kartais jaučiasi traukiami į kelias skirtingas puses, todėl šį Zodiako ženklą idealiai papildys įvairiaspalvė Kalėdų eglutė!

Ji bus kupina spalvų ir eklektiškų papuošimų, nuo milžiniškų raudonų burbulų iki mėlynų raištelių ir auksinių blizgučių – jei esate laiko ir susikaupimo neturintys Dvyniai, tokia eglutė – būtent jums.

REKLAMA

Vėžys 

Kalėdų eglutės tema: Klasikinė

Po vėžio ženklu gimę žmonės yra jautrūs ir kaipmat pasigauna ore tvyrančią energiją. Ją geriausiai papildys klasikiniu stiliumi papuošta eglutė.

Švelnūs raudoni, auksiniai ir oranžiniai atspalviai Vėžiams padės savo aplinkoje jaustis komfortiškai. Jei norite papildomo akcento, eglutę papuoškite ir keliais griežinėliais džiovinto apelsino – jų namuose skleidžiamas kvapas bus tikra Kalėdų esencija.

Liūtas 

Kalėdų eglutės tema: Tviskantis žavesys

Šis energingas ugnies ženklas mėgsta ryškias šviesas, teatrališkumą ir intensyvią aistrą, todėl tviskanti eglutė jam tiks labiausiai! Šiltą kalėdinį žibėjimą kurkite iš įspūdingos bronzinių spalvų paletės papuošimų. Jei norite dar vieno žavingo akcento, rinkitės didelius ir tviskančius papuošimus.

Mergelė 

Kalėdų eglutės tema: Tradicinė

Šis žemės ženklas pasižymi praktiškumu ir perfekcionizmu, o šie būdo bruožai labai tinka tradiciniais elementais papuoštai eglutei. Neutralūs auksiniai ir balti papuošimai derės prie beveik visų papuošimų, o ypač jiems tiks tradicinės tematikos puošmenos.

Todėl tereikės vos keleto elementų – pintos žvaigždės viršūnėje, baltos, raudonos ir žalios spalvos eglutės pagrindo ir languotų raudonų kaspinėlių. Pasirinkus šią temą reikia pradėti nuo paprastų papuošimų ir tuomet tęsti tol, kol Mergelės perfekcionizmas nebus patenkintas!

Svarstyklės 

Kalėdų eglutės tema: Minimalistinis

Svarstyklės yra tikros harmonijos ir tobulos pusiausvyros čempionės, todėl joms labiausiai tiks minimalistinė eglutės tema. Paprastomis lemputėmis ir dar vos keliais akcentais papuošta eglutė Svarstyklėms tinka geriausiai, nes toks medelis organiškai dera su visomis kitomis aplinkos detalėmis, ir nėra daug dalykų, galinčių sutrikdyti Svarstyklių pusiausvyros pojūtį.

Tačiau jei norite ko nors linksmesnio, kodėl gi eglutės nepapuošus vos keliais, retais papuošimais – keletu kankorėžių ir džiovintomis apelsinų skiltelėmis.

REKLAMA

Skorpionas

Kalėdų eglutės tema: Baltas metalas

Skorpionas yra intensyvus ir galingas Zodiako ženklas, todėl jo puošiama eglutė būtinai turi būti ryški. Ryškesnės eglutės už baltą metalinę turbūt sunku įsivaizduoti, ypač kai ji kontrastuoja su tamsiu dekoru. Norėdami šiai temai pridėti finalinį akcentą, rinkitės didelius metalo sidabrinės spalvos burbulus, didžiules snaiges ir gausybę karoliukų.

Tačiau jei planuojate įsigyti gyvą eglutę, ją dar labiau paryškinti galite nusipirkę dirbtinio sniego ir eglutės šakų galiukus išpurškę baltai.

Šaulys 

Kalėdų eglutės tema: Šiaurės Kalėdos

Šaulys visada yra ištroškęs žinių ir pasiryžęs naujiems geografiniams, intelektiniams ar dvasiniams nuotykiams. Jo energingą dvasią puikiai papildys šiaurietiškų Kalėdų tematikos eglutė.

Tai – popierinių ir medinių papuošimų derinys, prie kurio priderintos subtilios girliandos, ištiestos virš mirksinčių lempučių. O jei norite dar daugiau hygge – jaukios ir patogios šilumos, suteikiančios pasitenkinimą ir gerą savijautą, būdingos danų kultūrai – eglutę statykite ne ant paprasto eglutės pagrindo, bet ant avikailio.

Ožiaragis 

Kalėdų eglutės tema: Liauna ir paprasta

Mitologiją mėgstantys Ožiaragiai puikiai sugeba naršyti tiek po emocinį, tiek po materialinį pasaulį, todėl jiems puikiai tiks liauna ir paprasta Kalėdų eglutė. Trumpai tariant, Ožiaragiams nereikia krūvos papuošimų, jei jis nori perkurti savo erdvę.

Liauna eglutė tilps beveik visur, o kadangi jos šakos bus retesnės, dėmesys kris į pasirinktus papuošimus – tai gali būti dekadentiški ornamentai ar subtilios karoliukų girliandos. Serbiškoji eglė yra puikus tokio gyvo medelio pavyzdys – jos liemuo liaunas ir puikiai tinka mažesnėms erdvėms.

Vandenis

Kalėdų eglutės tema: Paplūdimys

Šį humanitarišką Zodiako ženklą simbolizuoja mistiškas gydantis žmogus, kuris žemei teikia vandenį – gyvybę. Būtent todėl paplūdimio tema puikiai tiks Vandeniui.

REKLAMA

Tai gali būti virvių girliandos, smėlio ir švelnios mėlynos spalvos papuošimai ir jūros žvaigždė eglutės viršūnėje. Jei norite dar vieno akcento, eglutę galite permesti tinklu, o jos pagrindą papuošti jūros kriauklelėmis.

Net jei ir nesate Vandenis, tai gali būti puiki tema eglutės papuošimams visiems tiems, kurie Kalėdas šiemet švęs prie jūros.

Žuvys 

Kalėdų eglutės tema: Saldumynų pasaulis

Žuvys yra vandens ženklas, kuris nuolat atspindi ribą tarp fantazijos ir realybės. Todėl sveiki atvykę į saldumynų pasaulį – rinkitės visas saldainines spalvas – ryškiai rožinę, mėlyną, žalią – tinka viskas!

Jie norite papildomo akcento, eglutę taip pat puoškite ir tikrais saldainiais – riestomis cukrinėmis lazdelėmis ir ledinukais. Vietoj eglutės pagrindo ant grindų galite net išrikiuoti žaislinių kareivėlių eilę.


Rašyti komentarą...
L
Lazdijai
2020-12-16 17:39:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
jezau...kokia nesamone...gailiuosi kai gaisau laika
Atsakyti
-4

M
Migla
2020-12-16 18:41:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didesnės nesąmonės nesu skaičiusi per visą savo gyvenimą, o jis jau perkopęs į antrą amžiaus pusę. Kiek reikia prispankt kas tokių fantazijų prikurt. Ir netingėk tu man?
Atsakyti
-2

R
Ray
2020-12-16 16:00:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ogi kaip jaučiu -taip puošiu. Ir netinka tai , ką siūlo :)
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų