Kaip apsaugoti namus nuo vabzdžių?

Vabzdžiams patinka namai dėl labai panašių priežasčių kaip ir žmonėms: jie nori maisto, vandens ir pastogės. Jeigu visa tai užtikrinama, nekviesti svečiai stengsis patekti į vidų, nesvarbu, ar jūs to norite, ar ne. Visgi imantis tam tikrų priemonių galima apsisaugoti nuo vabzdžių namuose.

1. Neįsileiskite jų į vidų

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį rekomenduojama daryti, norint išvengti vabzdžių namuose, tai paprasčiausiai jų ten neįsileisti. Bene efektyviausias pasirinkimas šiuo atveju yra tinkleliai nuo uodų, apie kuriuos daugiau galite sužinoti čia. Jie gali būti naudojami tiek ant langų, tiek ant terasos durų. Apsauginiai tinkleliai yra pakankamai tankūs, todėl veiksmingai sulaiko net ir pačius mažiausius vabzdžius. Be to, jie gali būti įvairių tipų, pavyzdžiui, rėmelio arba roleto. Peržvelgus platų asortimentą galima lengvai išsirinkti asmeninius poreikius geriausiai atitinkantį produktą.

2. Užsandarinkite plyšius ir angas

Vabzdžiai į vidų gali patekti ne tik pro atvirus langus ar duris, bet ir per įvairias angas ar plyšius, esančius namuose. Taigi, siekiant veiksmingai apsisaugoti nuo tokių nekviestų svečių, patariama atsižvelgti ir į šį aspektą. Jeigu naudojate tinklelius nuo uodų, tačiau į kambarį vis tiek patenka vabzdžiai, galbūt sienose ar grindyse yra mažų įtrūkimų? Atidžiai apžiūrėjus namus ir pastebėjus tokius defektus, derėtų imtis atitinkamų veiksmų.

REKLAMA

3. Išvalykite virtuvę

Netinkamai laikomi maisto produktai ir besimėtantys jų likučiai traukia vabzdžius – ypač skruzdes bei kandis. Jeigu norite jų išvengti, palaikykite švarą virtuvėje. Tai apima tiek paviršių valymą, tiek tvarkingą maisto produktų laikymą. Tiesa, šie dalykai svarbūs ne tik dėl vabzdžių prevencijos, bet ir dėl higieniškos aplinkos palaikymo. Birius maisto produktus, tokius kaip cukrų, miltus, ryžius, krupas ir panašiai, patariama laikyti sandariuose induose. Ant spintelės laikomus vaisius rekomenduojama uždengti specialiu gaubtu.

4. Pašalinkite drėgmės perteklių

Drėgmė taip pat traukia vabzdžius į namus. Todėl reikėtų stengtis pašalinti jos perteklių. Tai padaryti galima reguliariai vėdinant kambarius, nelaikant juose drėgmę skleidžiančių daiktų, pavyzdžiui, skalbinių. Siekiant išvengti tokios problemos, taip pat reikėtų nepalikti išpiltų ir neišvalytų skysčių ant grindų arba kitų paviršių.

Efektyvių būdų, padedančių apsisaugoti nuo vabzdžių patekimo į namus, yra ne vienas. Taigi belieka išsirinkti tuos, kurie tinka labiausiai. Pasirūpinkite, kad jus supanti aplinka būtų visapusiškai švari!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų