• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalį Klaipėdoje praūžė Jūros šventė. Nors visą savaitgalį miesto gyventojai ir jo svečiai mėgavosi įvairiomis pramogomis ir renginiais, vis tik darbo netrūko nei policijos pareigūnams, nei medikams.

Savaitgalį Klaipėdoje praūžė Jūros šventė. Nors visą savaitgalį miesto gyventojai ir jo svečiai mėgavosi įvairiomis pramogomis ir renginiais, vis tik darbo netrūko nei policijos pareigūnams, nei medikams.

REKLAMA

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus vedėja Dovilė Černiauskienė pasakoja, kad Jūros šventės savaitgalis niekuo neišsiskyrė nuo kitų savaitgalių pacientų skaičiumi.

Šį savaitgalį Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje per parą buvo priimti apie 180 pacientų.

Tikėjosi pacientų antplūdžio

Vis dėlto, skyriaus vedėja tikina, kad Jūros šventei buvo pasiruošta.

„Jūros šventei visuomet ruošiamės, tačiau pacientų nebuvo daugiau nei buvome pasiruošę jų priimti. Galima sakyti, kad savaitgalis buvo vidutinio intensyvumo, kaip ir buvo galima tikėtis.

REKLAMA
REKLAMA

Ryškus pacientų skaičiaus padidėjimas buvo jaučiamas praėjusį savaitgalį, kuomet Klaipėdoje vyko Aludarių diena. Jūros šventei buvome geriau pasiruošę, viskas praėjo sklandžiai“, – dalinasi savaitgalio apžvalga skyriaus vedėja.

REKLAMA

Daugiau nei įprastai apsinuodijusiu alkoholiu ir narkotinėmis medžiagomis

D. Černiauskienė priduria, kad šį savaitgalį daugiau nei įprastai buvo apsinuodijusių alkoholiu, narkotinėmis medžiagomis. Kelis pastaruosius dėl ūmios būklės teko paguldyti į reanimacijos skyrių.

Paklausta, ar į Respublikinę Klaipėdos ligoninę Jūros šventės metu nebuvo pristatyta ūmiai apsinuodijusiu alkoholiu ar narkotinėmis medžiagomis nepilnamečių asmenų, pašnekovė tikina, kad dažniausiai šie yra nukreipiami į Vaikų ligoninę:

REKLAMA
REKLAMA

„Kartais sulaukiame nepilnamečių pacientų, kai šie yra visai nesąmoningi, tačiau šį savaitgalį tokių atvejų nebuvo.“

Jūros šventės savaitgalis taip pat neišsiskyrė ir traumų skaičiumi. Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus vedėja paaiškina, kad Klaipėdoje vasaros metu traumų skaičius visuomet būna gerokai didesnis lyginant su kitais sezonais.

„Traumų buvo nemažai, tačiau su tuo esame susitaikę, nes kiekvieną savaitgalį jų Klaipėdoje būna daug. Tad ir šis savaitgalis traumų skaičiumi nieko neišsiskyrė lyginat su kitais savaitgaliais“, – sako.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vagystė, pasimetę vaikai ir pamesti daiktai

Jūros šventės metu netrūko ne tik susižeidusių ar apsvaigusių asmenų, tačiau ir nusikaltimų bei kitų incidentų.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato siųstose penktadienio-sekmadienio suvestinėse buvo matyti, kad Jūros šventės renginių teritorijoje įvyko štai šie įvykiai:

- iš šventinių renginių vietų buvo pristatyti 19 asmenų. Visi jie pilnamečiai;

- iš medicinos įstaigų gauti 3 pranešimai apie renginių vietose nukentėjusius asmenis;

- iš viso buvo rasti ir pareigūnams atnešti 10 daiktų;

- pareigūnams atvesti 4 paklydę ar pasimetę vaikai, visų artimieji greitai rasti.

Penktadienį iš viso buvo surašyti 11 protokolų pagal ANK, iš jų 3 pagal ANK 481 str., 6 pagal ANK 484 str., 1 pagal ANK 485 str., 1 pagal ANK 417 str. ir pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK straipsnius, iš jų: 2 pagal LR BK 259 str., 1 pagal LR BK 140 str., 1 pagal LR BK 178 str.

REKLAMA

Šeštadienį buvo surašyti 10 protokolų pagal ANK. 7 pagal ANK 481 str., 7 pagal ANK 484 str., 1 pagal ANK 485 str., 1 pagal ANK 506 str., 1 pagal ANK 508 str. ir pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK straipsnius: 1 pagal LR BK 259 str., 1 pagal LR BK 140 str., 2 pagal LR BK 178 str.

Sekmadienį buvo iš viso surašyti 22 protokolai: 13 – už įvairius KET pažeidimus, 9 – už vidaus vandenų taisyklių pažeidimą (plaukimas be gelbėjimosi liemenių) pagal LR ANK 406 str. bei pradėtas 1 ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal LR BK 178 str.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų