Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nu per daug pradėjo reklamuotis,man tai neįdomu,bukumas žmonių ir pasirodymas visai Lietuvai,už jus pilna daug geresnių namų,bet nesigiria kiti,gyvena tyliai ramiai.
Įsigyja tuos viens prie kito suklijuotus kotedžiukus, aplink pilna kaimynų, viskas girdisi ir matosi, bet jaučiasi lyg rančą nusipirkę, tuoj apsistato džakuziais, griliais, šašlykinėm, sūpynėm, batutais, laipynėm, kondiškėm, viskuo kas parduodama senukuose, čia vadinasi vakarykščiai ubagai nori duoti viską kas geriausia vaikams, paskui žiūrėk kažkas dingo, arba riogso nenaudojami, bendras įspūdis - netvarkingas chaotiškas kiemas
@to nedaryčiau Visus tuos išvardintus daiktus naudoja porą mėnesių, paskui nusibosta ir stovi tie daiktai musių apšikti, dumblo pilni, riebalais užteršti, aprūdiję ir užmiršti.
dabar įrengia namus ne sau, o svečiams
dabar įrengia namus ne sau, o svečiams
@to nedaryčiau dar krepšinio aikštelės ir mini keturračio vaikams reik būtinai būtinai
Namas tai darbas, prieziura 24 val. visus metus. Butas tai deze, kur nereikia daug rupintis. Yra butu ukis visais klausimais. Del kokybes ir renkiesi - kur gyventi.
Ir Butnorius nieko ,o ir žmona nieko,reikia juos į Afriką komandiruotę ten jie ir žirafas išmoks laikyti
Pagailėkit kaimynų su tom banaliom kepsninėm, baseinais ir džakuziais. Amžinai ten nemirksit. Turi erdvę, tai būtinai užgriozdint, "gi kažkaip tuščia". Palikt pievele lakstyt vaikams ir šunims. Kaimyninis namukas kažkaip per arti, kur tas privatumas?
Ir pohui ka jus darot
Tik neužsprinkit pykčiu ir pavydu besitaškydami komentatoriai. Dirbkit ir turėsit,gyvenkit savo gyvenimus ir nesirkit svetimom ligom. Užuot pasidžiaugę,lojat apsiputoję.
@Anė turim ir nelendam i spauda, neperkam straipsniu.
@Anė čia ne lojimas, o atlojimas į jų bereikalingą lojimą.
Darysi kol žmonos vaikai užaugs, paskui būsi išvytas.
Kazin is kokių pinigų taip prasigyventi eina?
@Rimas iš patirties galiu pasakyti - reikia dirbti, ir labai daug dirbti...
@as kas daug ir sunkiai dirba, moka didelius mokesčius. Reikia ne tik daug ir sunkiai dirbti, bet ir minimalius mokesčius mokėti.
ir darykite ką norite, bet kam mums tai žinoti, įsivaizduoja esantis kažin kas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų