Yra vyrų, kurie nesiekia harmonijos šeimoje. Jie nenori nieko aptarti ir keisti santykiuose, ir taip nejučia stumia šeimą prie skyrybų slenksčio.

Ką daryti ir kaip pasielgti tokioje situacijoje?

Tikriausiai, yra nesuderinamas jūsų gyvenimo stilius. Tai ne katastrofa, o pakankamai natūralus dalykas. Jei toks nesuderinamumas labai didelis, ruoškitės paskutiniam pokalbiui.

Pasakykite jam apie savo jausmus jam, bet leiskite suprasti, jog daugiau nebenorite taip gyventi, kaip anksčiau.

Galite jam duoti laiko tam, kad jis nuspręstų ar jis nori pasikeisti ir likti su jumis ar gyventi kaip anksčiau, bet be jūsų. Duokite jam apmąstymams tam tikrą laiko tarpą, o po to galutiniai nuspręskite, - išeiti ar pasilikti.

Bet kokiu atveju, atminkite, jog gyvenimas per daug trumpas, kad švaistyti jį ne su tuo žmogumi arba ne tokiems santykiams, kokių jūs norite.


Rašyti komentarą...
V
Vidas
2012-12-08 14:18:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kaip reiketu pasielgti? Zmona sako, reikia keistis, sakau gerai, pabandykim. Po keliu dienu ji pareiskia, kad musu nesuderinamumas labai didelis ir dar po keliu dienu slapcia issikrausto kartu su dukrele. Santykiai daznai pasvyra y gera ar bloga puse, puoseleti ir saugoti juos tikrai reikia. Tik kur ta riba? Kaip bendraujant isvengti stai tokiu straipsniu apie trumpa gyvenima ir islaikyti santuoka darnoje?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų