Ji trynė savo pėdas soda dukart per savaitę – rezultatai stulbinantys

Valgomoji soda yra neįtikėtinai universalus ingridientas: ją galima naudoti ir kaip valymo priemonę, ir kaip kulinarinį komponentą, ir kaip natūralią mediciną. Ji yra įperkama, efektyvi ir paprastai naudojama. Tad jūs galite pakeisti tam tikrus komercinius produktus su šia paprasta priemone ir išvengti neigiamo chemikalų poveikio.

29

Štai yra keli valgomosios sodos panaudojimo būdai:

Valo ir atpalaiduoja kojas

Pamerk savo pėdas į vonelę su vandeniu, įdėk čia tris valgomuosius šaukštus sodos. Geresniam efektui, švelniai pėdas pamasažuokite. Daryk tai dukart per savaitę ir pastebėsi puikių rezultatų. Taip pat gali įdėti sodos į vonią, akd energizuotumėt ir atpalaiduotumėt visa kūną.

Rėmuo ir skrandžio problemos

Sodos bikarbonatas yra puiki rūgščių neutralizavimo priemonė, tad jei įdėsi du šaukštelius valgomosios sodos į stiklinę šalto vandens ir ją išgersite, jūs iškart atpalaiduosite savo rėmenį ir skrandžio reikalus.

Prakaitavimo sustabdymas

Galite naudoti vandens ir valgomosios sodos mišinį, akd sustabdytumėte perteklinį prakaitavimą ir pašalintumėte blogus kvapas. Tai palaikys pažastų sausumą ne cheminiu būdu ir duos tokį patį efektą kaip dezodorantai.

REKLAMA

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ilgos ir lieknos kojos? Kim Kardashian standartai nė motais

Nuramins saulės nudegimus

Įdėkite pusę puodelio valgomosios sodos į vonią ir pripildykite ją šiltu vandeniu pusvalandžiui. Dar geresniam efektui, nenaudokite rankšluosčio, nudžiūkite be jo.

Nuramina bites geluonis

Valgomosios sodos šarminės savybės numalšina skruzdžių rūgštis, esančias žaizdoje ir pašalina teršalus. Dar geresniam efektui išgauti, ištraukite geluonį ir uždėkite ant pažeistos vietos vandens ir valgomosios sodos mišinį.

Pagerina šampūno poveikį

Įdėkite truputį valgomosios sodos į savo įprastą šampūną, kad padidintumėte jo valomąsias ypatybes, o plaukus padarytume labiau blizgančius. Jeigu jūsų plaukai yra per daug riebaluoti, išmirkykite šukas ir šepečius valgomosios sodos ir vandens mišinyje ir iššukuokite plaukus. Tada nuplaukite.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2017-04-30 18:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ta "ji,, kuri ale trynė pėdas soda ir kokie tie stulbinantys rezultatai? NEmatau jokios info apie tai... Jau pavadinimas, tai lempinis išvis...
Atsakyti
-1

K
Karolina
2017-04-30 23:13:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas raso jusu straipsnius? Klaida po klaidos. Jokio testinumo.
Atsakyti
0

K
Karolina
2017-04-30 23:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiskai prirariu. Ne pirma karta pastebiu, kad straipsniai siame portale yra nieko verti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų