Jaudinanti akimirka: mirštantis vyras ligoninės palatoje vedė savo mylimąją

Mirštantis vyras ligoninėje vedė savo ilgametę sužadėtinę – ši scena sugraudino visus ten buvusius.

Prieš 10 metų susižadėję Malcolmas Eylesas (68) ir Maureen Blackwell (67) jautrios ceremonijos ligoninės palatoje metu pagaliau susituokė. Britų pora tuokėsi Vorčesterio karališkojoje ligoninėje, kur Malcolmui po ligoninėje dėl krūtinės skausmo praleistų keleto dienų diagnozuotas nepagydomas vėžys.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaudinanti akimirka: mirštantis vyras ligoninės palatoje vedė savo mylimąją

Į ligoninę vyras buvo paguldytas praėjusią savaitę dėl skaudančios krūtinės, o atlikus tyrimus paaiškėjo tragiška žinia – jis serga nepagydomu plaučių vėžiu, rašoma dailymail.co.uk.

Gavę šią šokiruojančią diagnozę, pora nusprendė susituokti, o ligoninės darbuotojai padėjo jiems greitai suorganizuoti palatoje vykusią ceremoniją. Pora laikėsi už rankų, o civilinės metrikacijos darbuotojas vedė ceremoniją palatoje, kurią slaugytojai papuošė širdelėmis, gėlių vainikais ir plakatu su užrašu „Ką tik susituokę“.

Kai Maureen vyrui ant piršto užmovė žiedą, jis pravirko, tuomet moteris švelniai paglostė jam veidą. Santuokos liudininkėmis buvo dvi kardiologijos skyriaus slaugytojos, o kiti darbuotojai susirinko aplink Malcolmo lovą, norėdami dalyvauti jautrioje ceremonijoje.

Kai civilinių aktų registratorius paskelbė juos vyru ir žmona, Maureen pasilenkė ir pabučiavo savo vyrą, o ligoninės darbuotojai pažėrė konfeti.

Vorčesterio ligoninės atstovas sakė: „Sveikiname šią porą, kuri susituokė po dešimties kartu praleistų metų.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų