Iššūkis Kauno rajono medikams: vyrą gelbėjo neįprastoje vietoje

Rugpjūčio 31-oji buvo neeilinė Kauno rajono Greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) darbuotojams. Mirštantį vyrą, ištiktą klinikinės mirties, jiems teko gelbėti ant Seredžiaus piliakalnio.

3

Iškvietimą medikė Danguolė su kolega Arvydu gavo savo pamainos metu. Medikai pasidalijo šia jautria žinute socialiniame tinkle bei leido ją perpublikuoti naujienų portalo tv3.lt skaitytojams.

„2019-08-31 dirbdami su kolega Arvydu, gavome kvietimą, kad ant Seredžiaus piliakalnio yra sukniubęs žmogus, be sąmonės, nekvėpuoja.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iššūkis Kauno rajono medikams

Skubiai atvykę pamatėme, kad pacientas yra beveik pačiame piliakalnio viršuje, nes nuo ten mojo žmonės, kviesdami paskubėti.

Karštą dieną „apsiginklavus“ gaivinimo aparatūra, bėgti į statų piliakalnį buvo tikras išbandymas.

Pasiekus pacientą ir įvertinus jo būklę, nustatyta klinikinė mirtis, skilvelių virpėjimas. Pacientas 3 kartus defibriliuotas ir stabilizuota jo būklė.

Nors teko dirbti ekstremaliomis sąlygomis, labai džiaugiamės, kad žmogui galėjome padėti ir išgelbėti jo gyvybę. Pacientas pristatytas į Kauno klinikas tolimesniam gydymui. Dėkojame mums geranoriškai padėjusiai, atsitiktinai ten buvusiai jaunuolių grupelei, kurie padėjo pacientą atnešti iki GMP automobilio“.

Gaivinto kauniečio šeima taip pat liko neabejinga ir atsidėkojo medikams: „Nuoširdus AČIŪ Kauno rajono greitosios pagalbos brigadai, kuri 2019.08.31 apie 17 val. padėjo išgelbėti mano vyro gyvybę tokiomis sudėtingomis sąlygomis, vyrą ištiko klinikinė mirtis ant Seredžiaus kalno.

Ačiū jums už išgelbėtas žmonių gyvybes“, - padėką medikams pasirašė žmona Violeta ir sūnus Martynas.

 


Rašyti komentarą...
W
Wailet
2019-09-05 11:27:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
po teisybę,visą juodą darbą ir aparatūros pajungimą padarė jauna medikė ,atsitiktinai atostogavusi čia.Jei ne ji tai apie išgelbėjimą ir nebūtų kalbos,nes pati medikė Danguolė lagavo be jėgų.Tad nereikėtų susikabinti visų LAURŲ
Atsakyti
0

t
tai
2019-09-05 11:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuo ten mojo žmonės, kviesdami paskubeti.............................................o mes uzsieme pozavimu???????na tikekimes ,kad viskas vyko po atgaivinimo-zurnalistu aprasymas nuteikia nekaip
Atsakyti
0

V
Violeta
2019-09-05 22:14:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdus ačiū medikei ANGELEI, kuri dirba Kauno klinikos kardiologijos intensyvios terapijos sk. nes jos pagalba buvo labai svarbi. Gal perskaitys tie jaunuoliai ,ypač tas jaunuolis,kuris suteikė pirmą pagalbą iki atvykstant medikams, noriu padėkoti atsiliepkite . Žmona
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų