Išsigelbėjimas visiems – nustebinkite artimuosius ar save nuostabiu ir greitu receptu!

Tikras išsigelbėjimas tiek vyrams, tiek moterims – taip drąsiai galima pavadinti tv3.lt portalo projekto „Pasikeisk per 4 mėnesius“ asmeninio trenerio Aivaro Pekoriaus receptą, kurį itin lengva pasigaminti ir kartu nenusižengsite jokiai dietai, suteikdami kūnui naudingų medžiagų.

Vištienos troškinys su kokosų pienu – tokį šedevrą savo virtuvėje pamokys gaminti A.Pekorius.

Jeigu vaikinai nori nustebinti savo širdies drauges Šv. Valentino dienos proga, bet nėra pratę suktis prie puodų, jiems šis receptas taps tikru džiaugsmu – lengva pagaminti ir nereikės vakarienės metu kimšti nesveiko maisto, picų ar kebabų.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sveikas vištienos troškinys su kokosų pienu

Tas pats galioja ir moterims – jeigu planuojate šventinę vakarienę, šį patiekalą pagaminsite akimirksniu.

Jeigu ir neplanuojate šventinės vakarienės, šį receptą išbandyti verta dėl skonio, paprastumo ir naudingumo kūnui – jis tinka tiek laikantis dietos, tiek ir siekiant tiesiog gyventi sveikiau.

Jums reikės:

Vištienos krūtinėlės ar kitos mėgstamos mėsos

Kokosų pieno

Šaldytų daržovių

Mėgstamų prieskonių

Ghi (ghee) sviesto

Griežtų apribojimų produktų kiekiui nėra – viską galite daryti pagal savo skonį ir pagal tai, kokį kiekį mėsos gaminate. Tad žiūrime vaizdo reportažą ir bandome!

Projektas „Pasikeisk per 4 mėnesius“ jau artėja prie finišo – žiūrovams liko vos kelios laidos ir A.Pekorius pristatys projekto dalyvio, tv3.lt žurnalisto Mažvydo, pasiektus rezultatus per 4 mėnesius. Jis laikėsi tiek trenerio sudaryto sporto režimo, tiek ir mitybos, kurioje netrūko tokių pat gardžių patiekalų, kuriuos šį kartą kviečia išbandyti A.Pekorius!

Receptą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų