REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Svarbiam įvykiui išsirinkti datą niekuomet nelengva, ypač jei paaiškėja, kad svarbūs šventės dalyviai negalės dalyvauti, nes tą pačią dieną vyksta kiti svarbūs dalykai.

Svarbiam įvykiui išsirinkti datą niekuomet nelengva, ypač jei paaiškėja, kad svarbūs šventės dalyviai negalės dalyvauti, nes tą pačią dieną vyksta kiti svarbūs dalykai.

REKLAMA

Taip nutiko vienai „Reddit“ naudotojai, kuri savo kūdikio laukimo šventės datą numatė nežinodama, kad tą pačią dieną jos vyro sesuo gaus universiteto diplomą, rašoma mirror.co.uk.

Moteris paaiškino, kad su vyro seserimi gerai nesutaria, todėl nežinojo apie jos planus, kai būsimos mamos tėvai suorganizavo kūdikio laukimo vakarėlį, norėdami pažymėti pirmąjį jos nėštumą.

Su vyro seserimi gerai nesutaria

Įraše socialiniame tinkle moteris rašė: „Iš anksto turiu pasakyti, kad su vyro seserimi gerai nesutariu. Mes niekada nebuvome susipykę ar dėl ko nors konfliktavę, tiesiog aš visada iš jos jaučiau kažkokį priešiškumą. Taigi, mes daug nesišnekame. Dabar mes su vyru laukiamės pirmojo kūdikio! Labai džiaugiamės ir taip pat džiaugiasi mūsų abiejų tėvai.

Mano tėvai nusprendė mums suorganizuoti kūdikio laukimo vakarėlį. Jau prieš kelis mėnesius savo vyrui parašiau siūlomą šventės datą ir jis man atsakė, kad data tinka – tada mano tėvai pradėjo organizuoti šventę. Per šį laiką daugelį kartų šią datą minėjau savo vyrui ir dėl to nekilo jokių problemų.

REKLAMA
REKLAMA

Buvo truputį vargo rezervuojant šventės vietą būtent šiai dienai, bet galiausiai pavyko viską suorganizuoti. Rezervavome ir maistą – nors jį tieks šeimos draugė, todėl su ja dar būtų galima persitarti. Išsiuntėme pakvietimus. Mano mama parašė žinutę mano vyro mamai, pranešdama visą informaciją, ir tada nukrito bomba.

REKLAMA

Paaiškėjo, kad tą pačią dieną vyks mano vyro sesers universiteto diplomų teikimas. Iš tiesų ji universitetą baigė jau praėjusiais metais, bet pačios diplomų teikimo šventės nebuvo dėl karantino, todėl jis organizuojamas tik dabar“.

Vyro sesuo nenori anksti keltis

Būsima mama vėliau išsiaiškino, kad universitetas iš tiesų turi dvi ceremonijos datas, iš kurių studentai gali rinktis, ir viena jų nesutampa su kūdikio sutikimo švente. Tokia išeitis atrodytų tobula, tačiau vyro sesuo nenori anksti keltis, kad spėtų į 10 valandą ryto vyksiančią ceremoniją.

REKLAMA
REKLAMA

Įrašo autorė pridėjo: „Paaiškėjo, kad universitetas turi dvi datas diplomų teikimo šventei. Viena nesutaptų su kūdikio laukimo vakarėliu, o kita vyksta tuo pačiu metu. Aš šią informaciją pranešiau savo uošvienei ir savo tėvams, dar pasakiau, kad mano tėvai mielai prisidės prie jos universiteto baigimo šventės, kurią galėtume švęsti visi kartu ir į kurią ji galėtų pakviesti tiek žmonių, kiek nori.

Bet mano vyro sesuo nenori, kad į ceremoniją reikėtų anksti keltis (ji vyktų 10 valandą ryto), ir iš esmės mano vyrui pasakė, kad mes taip pasielgėme tyčia ir kad gadiname jai svarbią šventę. Ji negali su manimi taip elgtis“.

Moteris taip pat pripažino, kad labai blogai jaučiasi dėl to, kad vyro tėvams dabar reikės rinktis vieną iš dviejų švenčių. Tačiau „Reddit“ komentatoriai palaikė jos sprendimą kūdikio laukimo šventės datos nekeisti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų