Rašyti komentarą...
Kai prasideda isterija labai padeda lengvai nuo rankų aptaškyt vandenuku kaip lietutis.tai eikia daryt namie. vaiko mintis.Dar galima prieit ir apkabint
Tokiu atveju labai gerai veikia žilvyčio rykštė, nuo jos išdunda visa isterija. O jeigu dar kristų, pakartot. Laiku nesustabdžius išsivystis jau tikra liga.
Tokie komentarai,atrodo, kad vaikų nieks neaugino
Nesinervinkit ir nekreipkit dėmesio į piktus komentarus. Mergaitė įšaugs, supras kad taip nedera daryti tik žinoma reikia ramiai aiškinti kai būnate vienos
Buvo ir man toks atvejis,bet namuose.Iskryto ir pradejo spiegti,spardytis.Labai padejo berzine kose,nereikejo nei psichologo,nei pamokslu.Nuo to karto dingo visi kapryzai.Aisku,tas buvo labai seniai,kai dar buvo galima aukleti vaikus.Dabar dukrai greitai bus 38 metai.Ir tas vienintelis berzines koses atvejis,buvo labai teigiamai suprastas.Buvo aisku,ka galima daryti ir ko negalima...
Paprastas būdas - jeigu vaikas kažko prašo, paimkit tą daiktą, dėkit į vežimą, vežkit prie kasos, kasoje palikit kasininkei, "šito neimsiu". Kol grįšit namo, vaikas bus pamiršęs tą daiktą.
Tikrai kam vestis mažą vaiką. Šliaužioja tokios pavargusios šeimynėlės vakarais, atseit laikas su šeima. Vaikai seniai turi būti lovoje. Dažnai matau mamos tyčia-netyčia nueina nuo tų vaikų, tyčia sukelia situaciją, kad vaikas pasimestų, nežiūri, ar vaikas šalia. Toks gilus pasąmonėje noras atsikratyti mažiaus. Praeiviai auklėja, kai mato, kad motina abejinga, nereaguoja į vaiką. Motina elgiasi pasyviai-agresyviai. Jei mama su vaiku kontaktuoja, svetimi paprastai nesikiša. Amžina aplinkybių auka kažkokia.
Apskritai 4 metų vaikas dar per mažas vaikščioti po parduotuves. Jis nesupranta tėvų galimybių, todėl reikalauja visų prekių. Beje, tokie užsispyrę vaikai dažniausiai būna labai bailūs, kai užauga ir darbe arba prieš valdžią net nepyptelį. Jie drąsūs tik su vargše mama, kuri jai pataikauja.
@pstebėjimas O jei mamai reikia apsipirkti ir nera kam vaiko palikti????
Tai gal isterija vaikui padėdavo gauti ko nori, todėl ta isterija kartojasi. Vaikai labai gudrūs ir nesivargina, jei žino, kad tas nebus naudinga.
Gal pavalvokite apie parduotuvės darbuotojus, kurie dirba tokioje aplinkoje ir kodėl ne visi vaikai parduotuvėje taip elgiasi. Manau jūsų dukrelė taip elgiasi ne tik parduotuvėje. Gal pasinaudokite vienu patarimu ir tikrai dukrelės nesiveskite į parduotuvę ar kt vietą kur ji taip elgiasi, prieš tai paaiškinkite, kodėl nesivedate.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų