REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Sakoma, kad šventos Kalėdos – stebuklų metas. Šiemet Kūčių naktis buvo tokia „stebuklinga“, kad, turbūt, ir būdama gilioje senatvėje ją prisiminsiu“, –  rašo į tv3.lt redakciją laišką atsiuntusi vilnietė Nijolė.

„Sakoma, kad šventos Kalėdos – stebuklų metas. Šiemet Kūčių naktis buvo tokia „stebuklinga“, kad, turbūt, ir būdama gilioje senatvėje ją prisiminsiu“, –  rašo į tv3.lt redakciją laišką atsiuntusi vilnietė Nijolė.

REKLAMA

Pavalgėme šventinę vakarienę savo namuose, su vaikais pažaidėme stalo žaidimą, išpakavome Kalėdų senelio dovanas ir nuėjome miegoti.

Kitą dieną mūsų laukė ilga kelionė, todėl visai šeimynai reikėjo gero poilsio. Užmigome gana anksti, tačiau apie vidurnaktį prabudau nuo keistų garsų.

Iš pradžių pasirodė, kad kažkas pila vandenį. Pakėliau galvą, apsidairiau, vyras miegojo šalia. Nuėjau iki virtuvės, tačiau ji buvo tuščia, vaikai ramiai miegojo savo lovose.

Mano, kad girdėjo namų vagis

Atsiguliau miegoti, tačiau netrukus prabudau nuo keisto garso, kuris man priminė bandymą lenkti rankeną. Suklusau – atrodė, kad kažkas už namų durų girgžda, skamba, žvanga lyg judinami raktai. Garsas vis artėjo ir rodėsi, kad kažkas bando raktus kišti į spyną. Nieko nelaukusi pažadinau vyrą, bet kol jis prabudo, vėl stojo tyla.

REKLAMA
REKLAMA

Po šių garsų nebegalėjau užmigti, tačiau atsikelti bijojau. Paprašiau vyro nueiti prie laukujų durų pasižiūrėti, gal koks kaimynas supainiojo duris, tačiau laiptinėje nieko nebuvo.

REKLAMA

Atsigulėme miegoti, tačiau aš vis girdėjau, kad kažkas bando rakinti duris, kažkas vis šnarina už durų raktais. Nuėjau į prieškambarį, klausiausi, tačiau nieko negirdėjau.

Praėjo šiek tiek laiko, tačiau iki šiol nesuprantu, kas dėjosi Kūčių naktį mūsų namuose ir laiptinėje. Niekam to nelinkėčiau. 

Kitą dieną kalbėjausi su kaimyne, klausiau, ar neišgirdo nieko, kas sukeltų įtarimą, tai ji prasitarė, jog kažkas bandė lenkti rankeną, net paskambino į duris, tačiau tai vyko paryčiais, apie 4 valandą ryto, kai tuo tarpu mūsų namuose šis veiksmas prasidėjo vidurnaktį.

REKLAMA
REKLAMA

Perspėja, kad būtinai rakintumėte duris

Iki šiol nežinau, kas čia vyko, kas bandė patekti į mūsų ir kaimynų namus, tačiau dabar noriu perspėti vilniečius būtinai rakinti namų duris.

Kartais mes išsiblaškome ir pamirštame viską – ateiname su pirkiniais, rankinėmis, piniginėmis, paliekame juos prieškambaryje, o durų nerakiname, todėl tokie atsipalaidavę gyventojai yra lengvas grobis plėšikams. Raginu pasisaugoti ir būtinai rakinti namus tiek dienos, tiek nakties metu.  

Autorius: skaitytoja Nijolė

Turite ką papasakoti? Parašykite mums [email protected]

o gal jus tiesiog Kaledu senio issigandot?
degradų istorija kurie dar ir per kūčias išpakuoja dovanas.
Taip ir nesupratau kur bėgo, nuo ko pabėgo neatsisukdama. Rašo nesąmones.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų