• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvienas, kuriam kada nors teko maitinti kūdikį aukštoje kėdutėje, puikiai žino, kokią netvarką gali sukelti šios mažos mielos rankelės – kartais net atrodo, jog pataikė bomba.

Kiekvienas, kuriam kada nors teko maitinti kūdikį aukštoje kėdutėje, puikiai žino, kokią netvarką gali sukelti šios mažos mielos rankelės – kartais net atrodo, jog pataikė bomba.

REKLAMA

Dauguma tėvų nieko kito ir nesitiki bei viską sutvarko, tačiau viena moteris nebuvo patenkinta situacija, kurioje ji atsidūrė, rašo mirror.co.uk.

Jauna mama pasijuto nelaiminga dėl kavinės darbuotojų elgesio ir klausia, ar jų prašymas buvo pagrįstas. Savo situaciją ji paskelbė mamų forume „Mumsnet“ ir daugelis respondentų apibūdino jos veiksmus kaip nepagrįstus.

Mama paaiškino: „Kiekvieną savaitę einame su draugų grupe ir kūdikiais į kavinę. Užpraeitą savaitę kavinės vadovė vienai mamai pareiškė, kad jos kūdikis po savo aukšta kėdute išmėtė daug maisto, o ši jo neišvalė prieš išvykdama“.

Neįprastą prašymą, be abejo, mamos savo grupėje aptarė, bet kitą savaitę tai pasikartojo.

„Šią savaitę, kai, viską susikrovusi, susiruošiau išeiti iš kavinės su rėkiančiu pervargusiu kūdikiu, kuriam sunku užmigti, nes dygsta dantukai, ji padavė man šiukšliadėžę ir šluotelę, parodė į keletą maisto gabaliukų po aukšta kėde ir paprašė išvalyti“.

REKLAMA
REKLAMA

Kavinė save reklamuoja kaip labai „šeimoms palanki“, todėl moteris pasijuto priblokšta. Ji tęsė: „Jei dukrelė būtų padariusi didelę netvarką, aš, žinoma, būčiau išvaliusi (arba pabandžiusi, nes tai sunkoka, kai neturi valymo priemonių). Bet tai buvo tik keletas gabalėlių ant grindų. Kai lankantis kitose kavinėse pasiūliau išvalyti kūdikio išmėtytą maistą, darbuotojos pasakė, kad nekreipčiau dėmesio ir jos viską susitvarkys“.

REKLAMA

Jauna mama prisipažino dvejojanti, ar ateityje lankytis su kūdikiu kavinėse, nes netvarka yra neišvengiama, tačiau jos mama pasiūlė atkeršyti ir padaryti kavinei gėdą.

„Ji patarė, kad turėčiau palikti neigiamą atsiliepimą apie tai jų kavinės puslapyje, nes atrodė, kad jų poelgis nebuvo protingas“, – sakė ji.

Internautai nepalaikė moters

Moteris nėra tikra, kas yra teisus šioje situacijoje ir paklausė: „Ar protinga prašyti tėvų, kad jie išvalytų kūdikio paliktą netvarką ant grindų? Kita vertus, aš nesinešioju su savimi valymo priemonių, be to kavinė reklamuojasi kaip „draugiška šeimoms“, o tai, mano manymu, reikštų, kad jie žino, kad po kūdikių lieka netvarka!“.

REKLAMA
REKLAMA

Ji nesulaukė didelio palaikymo, nes daugelis teigė, kad „jūsų kūdikis, jūsų netvarka, todėl sutvarkykite“.

Viename komentare buvo rašoma: „Sakyčiau, maistas ant grindų yra už įprastos netvarkos ribų ir manau, kad manęs paprašytų jį išvalyti. Žmonės kavinėse ir restoranuose yra absoliučiai netvarkingi“.

 

Kitas pasiteiravo: „Labai keista, kai tau paduoda šluostę ir šepetį!!! Bet vis gi ‒ kiek ten buvo netvarkos?!!!“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Viena mama pasidalijo savo patirtimi: „Kai mano sūnus numesdavo daiktus ar maistą nuo aukštos kėdutės, paprašydavau šiukšliadėžės ir šepetėlio arba sutvarkydavau servetėle. Tai tiesiog mandagu personalo atžvilgiu“.

Kiti stebėjosi, kodėl jai tai atrodo tokia didelė problema: „Jei man duotų įrankius kad surinkčiau kūdikio išmėtytus maisto likučius, aš taip ir padaryčiau prieš išeidama. Juk nesunku iššluoti, kol kūdikis dar sėdi aukštoje kėdutėje? Tai užtruktų tik minutę“.

Labai "normalu" piliečiams išmesti ledus arba kiaušinių dėžutę prekybos centre ir nueiti, bet labai pasipiktina, kai paprašo sutvarkyti. Nenori tvarkyti, bent pranešk personalui arba atsiprašyk. O kas čia tokio - sutvarkyti savo jovalą? Atėjai sąmoningai pašiukšlinti ir pašikti į viešą vietą ar ką? Juk jei netyčia iškrito, natūralu, kad pats žmogus ir surenki. Man būtų GĖDA po savo vaiko nesurinkti. Nes kaltas ne jis, o aš. Įtariu, ten įkyrėjo boba su besidrabstančiu vaikiščiu kaip reikiant, o tos šiukšlės vėmalus priminė, todėl tyčia norėdami tokios superklientės atsikratyti ir liepė išsikuopti. Apie tai, kad su rėkiančiu vaiku dygstančiais dantim eina patrukdyti kitiems maloniai leisti laiką, jau nekalbėsiu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų