Rašyti komentarą...
Nu kai baigs 12 klasę užsisakys sodybą galės ir išgerti ir patraukti ir pasilinksminti kol baigia mokyklą būna tik pramogos dirbti niekas nemokina o paskui bus kaip jurbarke buvo ir nereikia kaltinti vaikų nes tėvai patys tokias sąlygas sukuria !!!
Kaip sakoma "Bybio vaikams o ne ledų"... :DDD
Tą patį dalyką galima suplanuoti brangiai ir pigiai. Čia tik reikia noro ir pastangų. Šiais laikais tikrai visi vaikai gauna vaiko pinigus, tai papildomai kažko labai taupyti nebūtina. Mano vaikai tu pinigų negavo. Visada reikia pačiam prisijungti prie šventės organizavimo ir bus rasti adekvatūs sprendimai.
Kuo toliau, tuo mandriau. Priklauso ir nuo mokytojų. Tiek sūnaus, tiek dukros mokytojos pačios suorganizavo vaišes (atsineštines) ir smagus pasisėdėjimas su vaikučiais be tėvų, dar kitos mamos bėgo rinkt pinigų dovanoms, kitos dėjos, o aš ne ir mano vaikai nepatapo kitokie. parėjo patenkinti, prisižaidę ir gražiai atsisveikinę su mokytoja. Iš darželio taip pat suneštinis ale baliukas su vaikais ir tėvais ir smagiai praleistas laikas be jokios prabangos. Baigę gimnazijas į išleistuves net nėjo nė vienas. Išleistuvėse iš 200 žmonių dalyvavo 20. Kiti pasirinko atšvęsti kitaip, kaip ir mes, išvykome pramogauti už tuos pinigus, kurie būtų buvę skirti išleistuvėse.
Nesuprantu šito sovietmečio "mados" palikimo - dovanos mokytojams, išleistuvių baliai, vestuvinės suknelės ir t. t.
O kelionės po pradinės klasės baigimo turėtų būti su šeima, o ne su mokytojais.
Aš gyvenu užsienyje ir čia labiausiai man patinka, kad tėvai niekuomet neperka mokytojams dovanu, išleistuvių proga neorganizuoja dideliu švenčių į kurias tėvai turi dėtis pinigus, rugsėjo pirmoji taip pat paprasta pirmoji diena mokykloje į kuria niekas neneša geliu
@Dovile Dirbu mokytoja uzsienyje : tai vaikai man atnesa dovanu ir nemazai ( dazniausiai per Kaledas ir mokslo metu pabaigoje) o kleliones, ekskursijas isvykas apmoka mokykla, ty kantonas arba comun ( savivaldybe). Tik vienuoliktos klases pabaigoje, kai vaziuoja vaikai savaitei i uzsieni, dali keliones apmoka tevai.
@Ina Ir įtariu dirbate ne už 900 eurų per mėnesį?
Tas pats per tą patį kasmet. Tėvų dauguma nusprendžia, ką ir kaip daryti. Kas negali, tas neprisideda. Tai kokia problema. Pasirinkimas platus. O kelionės labai gerai. Ir niekas nesakė, kad būtina jose dalyvauti.
@Violeta Gal ir taip, bet jei maziau nei puse klases keliauja, nes kitiem per brangu, tai kokia cia klases kelione. Jau tada geriau su palapinem ar pan kad galetu kuo daugiau klasioku vykti. As asmeniskai nesutikciau ir vaikas nevaziuotu i tokia kelione.
@Anonime O aš nesutikciau su palapinėm ir mano vaikas nevažiuotu į tokią kelionę o dėl vaikų skaičiaus kam buvo ta klasė brangi tas ir pasirinks kad ir bet kokia kelionę ir kad sugalvojo į Palangą tai labai gerai nes kai paklausi dešimtmečio ar vienuolikmecio kur yra Nida tai didesnės gėdos negali būti kai Lietuvoje gyvenantys vaikai nepažįsta savo šalies
@Violeta Pritariu ir labai gerai kad suplanavo į Palangą ir Lietuvoje yra gražu nereikia čia jokių užsienių ir tėvai patys yra išsilepine vaikus kai paklausi ką veikei per atostogas tai atsakymas " ai buvau Egipte ar Turkijoj" nu o tie sune
Į viršų