Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Būsimoji mama vyrui pasakė, kad nori dukrą pavadinti Vandene savo mamos garbei, tačiau kai šis vetavo vardą, ji nustojo su juo kalbėtis.

Būsimoji mama vyrui pasakė, kad nori dukrą pavadinti Vandene savo mamos garbei, tačiau kai šis vetavo vardą, ji nustojo su juo kalbėtis.

REKLAMA

Tėvai, besistengiantys rasti tobulą vardą kūdikiui, žino, kad sunku pasirinkti tokį, kuris patiktų visiems. Praverčia kūdikių vardų knygelės, o populiaraus giminėje vardo parinkimas gali būti puiki išeitis, rašo dailystar.co.uk.

Tačiau vienos moters sumanymas suteikti kūdikiui savo mamos vardą nepatiko jos vyrui. Socialiniame tinkle „Reddit“ tėtis paaiškino, kad žmona netrukus pagimdys dukrą, ir ji svarsto jai patikusį vardą.

Jis pažymėjo: „Mes jau seniai kalbėjome apie kūdikių vardus ir abu turime sąrašą su penkiais geriausiais. Dar neapsisprendėme, tačiau žmona vakar priėjo prie manęs su šypsena veide ir pasakė radusi „tinkamą vardą“. Ji nori pavadinti mūsų dukrą Vandene“.

Nori suteikti Zodiako ženklo vardą

Jis tęsė: „Buvo keista ir manau, kad jai nuo nėštumo susisuko protas. Jei mūsų dukrelė gims laiku, ji bus Jautis arba, jei vėluos kelias dienas, bus Dvyniai. Zodiako vardai tikrai nėra mano reikalas, bet duoti savo dukrai Zodiako ženklo vardą, kuriame net ji ir negimė???“.

REKLAMA

Moteris paaiškino, kad šis vardas skirtas pagerbti jos mamą, kuri, kaip pastebėjo jis, buvo gyva ir sveika. Tėtis vetavo vardą ir atsisakė jį suteikti net kaip antrą vardą. Jis pridūrė, kad Vandenis „atrodo per tolimas ir nepasiekiamas“.

Vyras taip pat paaiškino, kad, nors žmona taip pat vetavo kai kuriuos vardus iš jo sąrašo, ji nustojo su juo kalbėtis. Ir į tai ji taip pat įtraukė savo mamą.

Pasiskundė mamai

Jis pridūrė: „Tapo dar blogiau, kai uošvienė man paskambino ir paprašė pasiaiškinti. Pasirodo, žmona papasakojo jai apie tai, kas nutiko, bet pateikė situaciją taip, lyg man būtų iškilę problemų su uošve“. Komentaruose žmonės palaikė vyro nuomonę.

Vienas asmuo rašė: „Jūsų dukters vardas turėtų atspindėti tai, ko jūs abu jai norite“. Kitas pridūrė: „Žmona šiuo metu nemąsto protingai. Uošvės taip pat nereikėjo įtraukti, nes tai nėra jos sprendimas“.

Trečias pasakė: „Nepavadinkite savo kūdikio Vandene ‒ nei pirmuoju, nei antruoju vardu“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų