Rašyti komentarą...
Rašo kad tik rašyt čia jų šeimos reikalas
Žurnaliugos visai išpindejo

Vandenė vaiduoklė patsvalakė .
Jokiu būdu, nes toks vardas iš burtų karalystės. Jei apie tai nežinai, tai teks patikėti manimi. Mano patarimas labai nuoširdus. Todėl kviečiu neatmesti ir tada Jūsų gyvenime nebus priekabių. Su Dievo malone.
Tai gi smegenų Vandenė yra liga. Neprisišnekėkit mamyte savo kūdikiui ligos.
Myžale pavadinkit.O tas nesikalbėjimas,tai yra psichologinis spaudimas.Galvoja,kad tylėsiu mėnesį,pusmetį ar dar ilgiau ir pasiduos.Tokia yra tolygaus mąstymo žmonių elgsena.Jie nedaro išvadų dėl savo elgesio,nenori ieškoti naujovių,naujų sprendimo būdų,susitarimo,sutarimo.Jiems egzistuoja savo EGO. Tobulėjantys žmonės pripažįsta,kad buvo ir suklydę,kad pasielgė ne taip,kad buvo savanaudis.Daro išvadas ir tai padeda nestovėti vietoje.Deja,bet taip. Dar pridursiu,kad,mano nuomone,tų vardų visos galerijos nereikėtų.Tada ir išsirinkti, mano nuomone,būtų žymiai paprasčiau.Bet pirmiausia reikia galvoti apie paauglę ,suaugusią, bet ne apie kūdikį ir save.
Zodiako ženklas vandenis, o vandene pas mus vadindavo tuos vandenis, kurie nubėga prieš veršiuojantis karvei.
Tai bobai ne visi namie,tegul dar dukra debiles vardu pavadina,koks skirtumas ,lietuviškai skamba,ir ką reiškia uosve paskambino ir liepė aiškintis,gal uosve seniai penį matė,tau nori ,kad žentas ją patvarkytu,ar kaip ten ,tai ko tekėti,jei iš kart į mamas kreipiasi tos ale jaunosios ,vyrų nesutvarko,ar vyrai savo bobų sutvarkyti nesugeba ,kam viesintis,parodyti ,kad su smegenimis nedraugauja
Į viršų