REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visada didžiausias komplimentas, kai šeimos narys jūsų vardu pavadina savo naujagimį. Vieni tam pritaria, o kai kam vardo pasirinkimas gali pasirodyti keistas.

Visada didžiausias komplimentas, kai šeimos narys jūsų vardu pavadina savo naujagimį. Vieni tam pritaria, o kai kam vardo pasirinkimas gali pasirodyti keistas.

REKLAMA

Štai kodėl viena būsimoji mama kreipėsi į „Mumsnet“ ir paklausė kitų mamų, ką jos mano apie vardo parinkimą savo vaikui, rašo mirror.co.uk.

Ji rašė: „Mano mėgstamiausi mergaičių vardai yra tokie: Emma, Emily, Matilda, Hannah. Berniukų ‒  Erikas, Viljamas, Edvardas, Alisteris.

Mums labiausiai patiko Emma, bet mano vyro sesuo taip pat vardu Emma – ar tai nebūtų keista, ar reiktų rinktis Emily, kuris skamba panašiai ir yra mūsų antrasis vardų sąraše? Mano vyras mano, kad aš išprotėjau ‒ jam tai nekelia jokių problemų, bet aš noriu sužinoti kitų nuomonę.

PS. Ir bet kokie jūsų pasiūlyti vardai pateks į mano sąrašą – klasikiniai, paprasti ir nesenstantys! Man tiesiog norisi sužinoti jūsų mėgstamiausius vardus“.

REKLAMA
REKLAMA

Internautai pasidalijo į dvi grupes

Kai kurie puolė ginti būsimą mamą sakydami, kad tai miela idėja. Viena rašė: „Emma yra puikus vardas, esu tikra, kad jūsų svainei patiktų! Nemanau, kad tai keista!“.

REKLAMA

Kita pasakė: „Lik su Emma. Lažinuosi, kad tavo svainei tai patiktų! Mano pusbrolio ir jo dėdės vardai vienodi ‒ mano teta savo sūnų pavadino savo brolio vardu.  Niekas niekada apie tai nepasakė nieko neigiamo“.

 

„Mano šeimoje praktiškai visi yra pavadinti vyresnio amžiaus giminių (netgi mirusiųjų) vardais, todėl man tai atrodo visiškai normalu. Ar galite paklausti savo svainės, ką ji apie tai mano?“, ‒ pasiūlė kažkas.

REKLAMA
REKLAMA

Kai kurioms tokia idėja nepatiko. Viena rašė: „Atrodo šiek tiek keista, kai galima rinktis iš daugybės kitų vardų“.

„Man tai per artimas ryšys, kad būtų galima naudoti tą patį vardą. Kils painiava“, ‒ sakė kita. Kai kas siūlė rinktis Emily ‒ vardas panašus, tačiau ne toks pats: „Pasirinkčiau Emily ar vieną iš kitų jums mielų vardų“.

Man tai labai gražus, didingas vardas Fekalija, Fekalijus labai šiuolaikinis vardas atitinkantis šio laikmečio realijas
Randa ką svarstyt ir rašinėt. Vieni niekai
Koks skirtumas, neturi ka rsšyti
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų