Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris pasidalino savo paslaptimi, kaip nuodugniai išvalyti šaldytuvą, kad dar ilgą laiką nejaustumėte nemalonių kvapų.

Moteris pasidalino savo paslaptimi, kaip nuodugniai išvalyti šaldytuvą, kad dar ilgą laiką nejaustumėte nemalonių kvapų.

REKLAMA

Dviejų vaikų mama Chantel Mila iš Melburno sako, kad šaldytuve greitai susikaupia nešvarumai ir maisto likučiai, tad ji bent kartą per tris mėnesius nuodugniai jį išvalo. Nieko nėra blogiau už nemaloniai kvepiantį šaldytuvą.

Ne visada aišku, kas skleidžia nemalonų kvapą. „Štai kaip išlaikysite gaivų šaldytuvo kvapą“, − rašo ji socialiniame tinkle „TikTok“. Toliau ji atskleidžia savo gudrybę – valykite šaldytuvą vandens, acto ir eterinių aliejų mišiniu, rašo metro.co.uk.

Išbandykite šį naminį mišinį

Stebuklingam mišiniui prireiks pusantros stiklinės drungno vandens ir pusės stiklinės balto acto bei penkių lašelių mėgstamo eterinio aliejaus ar vanilės esencijos. Šiuo mišiniu išdezinfekuosite ir išvalysite ne tik šaldytuvą, bet ir virtuvės baldų paviršius.

REKLAMA

Prieš valymą išimkite visas šaldytuvo lentynėles, išpurkškite šaldytuvą mišiniu ir išvalykite – nepamirškite guminių pirštinių!

Ypatingą dėmesį skirkite kampams. O dabar – kvapas. Išvalę šaldytuvą, jame palikite mažą dubenėlį su ketvirtadaliu stiklinės valgomosios sodos – nemalonaus kvapo tikrai išvengsite ilgam.

Moters gudrybė paremta mokslu. Kvapus jūsų šaldytuve skleidžia maisto dalelės, kurios tvyro šaldytuvo viduje, o po to nusėda ant kitų patiekalų ar produktų. Soda arba natrio bikarbonatas daleles traukia ir neutralizuoja jų kvapą. Ši gudrybė stebina savo genialiu paprastumu, o „TikTok“ vartotojai negailėjo moteriai komplimentų.

„Nuostabus triukas! Tikrai išbandysiu“, − rašė vienas, o kitas komentatorius pasiūlė vietoje sodos naudoti kavos tirščius – gausite tą patį rezultatą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų