Išbandykite plaukus plauti kava: skirtumą pastebėsite iš karto

Štai priežastis, kodėl turėtumėte plauti plaukus kava. Galime net išgirsti jus galvojant: „Plauti plaukus kava? Nesąmonė!“. Bet jei norite gražių, blizgančių ir sveikų plaukų, tai nėra tokia bloga idėja. Kava gali padaryti daug daugiau, nei tik pažadinti jus ryte. Tyrimai rodo, kad kava gali pagerinti jūsų plaukų blizgesį ir augimą. Be to, tai taip pat padeda pridėti intensyvumo tamsesniems plaukams.

Svarbu pažymėti: šis metodas yra skirtas žmonėms su tamsiai rudais plaukais. Šviesiaplaukių rezultatai gali nenudžiuginti.

Plaukų plovimas kava

Pasiruoškite puodą ypač stiprios kavos. Kuo kava tamsesnė ir stipresnė, tuo daugiau intensyvumo ji suteiks jūsų plaukų spalvai. Neturite kavos? Galite naudoti maltą espresso kavą. Jei turite šviesius ar imbierinius plaukus, galbūt norėsite pasirinkti kitą metodą. Šis būdas šviesius plaukus gali priversti atrodyti šiek tiek nešvariai arba išblukusiai.

Štai, ką turite padaryti:

Išsiplaukite plaukus su šampūnu ir kruopščiai išskalaukite.

Rankomis išspauskite vandens perteklių iš plaukų. Pernelyg neišsausinkite, tačiau nuo plaukų neturėtų varvėti vanduo.

Pasilenkite ir apverskite plaukus į priekį. Šaltą kavą užpilkite ant galvos odos ir plaukų šaknų.

Jei norite atlikti viską kruopščiau, galite pastatyti didelį dubenį ant grindų po galva, kad kava subėgtų į jį ir galėtumėte kartoti plovimą.

Susiriškite plaukus ant viršugalvio ir uždenkite juos dušo kepurėle. Palikite kavą mirkti 20–60 minučių. Kuo ilgiau palaikysite plaukus su kava, tuo tamsesni bus jūsų plaukai.

Išplaukite kavą šiltu vandeniu ir leiskite plaukams išdžiūti patiems.

Jei reguliariai kartosite šį metodą, plaukai pradės tamsėti, žvilgėti ir bus sveikesni. Kava taip pat pagerina plaukų augimą, o tai reiškia, kad plaukai slinks rečiau ir mažesniais kiekiais. Jei norite maksimaliai išnaudoti šį metodą, vėliau nuskalaukite plaukus obuolių actu. Tai padės išlaikyti spalvą.


Rašyti komentarą...
N
Nijolė
2021-07-17 20:12:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima ir su juoda arbata.
Atsakyti
-3

R
Rimas šernas
2021-07-17 19:12:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rankas visada plaunu su kava
Atsakyti
-2

R
Rimas Šernas
2021-07-17 19:11:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rankas visada plaunu su kava
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų