• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Perplaukęs Atlanto vandenyną Aurimas tapo pirmuoju lietuviu, kuris tai padarė irkline valtimi ir trečiuoju tokiu žmogumi pasaulyje.

Perplaukęs Atlanto vandenyną Aurimas tapo pirmuoju lietuviu, kuris tai padarė irkline valtimi ir trečiuoju tokiu žmogumi pasaulyje.

REKLAMA

Ar jo veide užkoduota sėkmė? To ir dar daugiau pasiteiravome karjeros konsultantės Lauros Šukienės.

Ekspertė Laura Šukienė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, analizuodama A.Valujavičių, pastebėjo ypatingus jo bruožus.

Valdingas ir ištvermingas

Jos teigimu, Aurimo veide yra ryškios duobutės žanduose, kurios sąlygoja juo nuolatinę gerą nuotaiką ir dalinamą šypseną.

„Vien žiūrėdami į veido formą, matome platų žandikaulį – tai rodo valdingumą ir ištvermę.

Vidurinioji veido zona išduoda jo aukštą emocinį intelektą. Didelė nosis parodo emocijas ir jausmus. Ji pakankamai stambi, todėl leidžia jam numatyti galutinį rezultatą strategiškai“, - sako ekspertė.

REKLAMA
REKLAMA

Ji atkreipia dėmesį į Aurimo veido puošmeną – duobutes skruostuose. „Tai – linksmų žmonių veido bruožo elementas.

Tai – įkvepėjas, su tokiu žmogumi niekada nebūna nuobodu ir  liūdna, jie yra tos ugnelės, su kuriais visada smagu ir gera“, – sako L.Šukienė.

REKLAMA

Ryžtingi sprendimai 

Ilgas ir storas kaklas parodo keliautojo drąsą. Tiesa, L.Šukienė pastebi, kad drąsą žmogus paprastai ugdo per patirtį bei sportą: „Jis praktiškai bebaimis, tačiau tuo pačiu jo kaklo ilgis leidžia jam būti nenuorama, pamatyti pasaulį. Jis nori daug visko iš gyvenimo, gali imtis net kelių skirtingų veiklų.“

Prie jo, kaip prie sėkmingo žmogaus, prisideda ir ausų forma. „Jo didelės ausys parodo išmintį, gebėjimą apsvarstyti galimybes, grėsmes. Užsilenkę galiukai parodo sėkmingą žmogų. Nosies galiukas taip pat užsilenkęs, o tai rodo, kad žmogus gyvenime tikrai nestokos pinigų.

REKLAMA
REKLAMA

Galima pastebėti kiek atlėpusias ausis – tai duoda galimybę jam padaryti tokius sprendimus, kurių kiti net nesiryžta sugalvoti.“

L.Šukienė pastebi, kad A.Valujavičius yra puikus informacijos skleidėjas, kalbėtojas, nuomonės formuotojas: „Žmonės jį myli, jis demonstruoja jausmus ir empatiją kitiems žmonėms. Jo pozityvas yra užkrečiamas.“

kuo didžiausios sėkmės, laimės, tikrų draugų sveikatos gyvenime.
Tik geri bruožai
Matau visokių
Bet reik pasipijarinti po svetimu prakaitu
Leopoldas snukiatytininkas
Leopoldas snukiatytininkas
iš analizavo, prie kūno dalių prilipdė publikuotus faktus.... kavos tirščiai patikimiau nei šios namų šeimininkės kliedesiai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų