• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Playboy“ modelis Suzy Cortez sako, kad iš per atostogas išsinuomoto būsto ji buvo išspirta, o jos lagaminai išmesti į šiukšlių konteinerius. Dėl to ji kaltina savo gerą išvaizdą.

6

„Playboy“ modelis Suzy Cortez sako, kad iš per atostogas išsinuomoto būsto ji buvo išspirta, o jos lagaminai išmesti į šiukšlių konteinerius. Dėl to ji kaltina savo gerą išvaizdą.

REKLAMA

Mergina sako, kad iš „Airbnb“ būsto ją išvarė todėl, kad ji per gerai atrodė. Savo nuomotoją ji kaltina išankstiniais nusistatymais, rašoma mirror.co.uk

Brazilė Suzy Cortez (31) sausio mėnesį kelioms dienoms rezervavo namą poilsiui, bet susipažinus su nuomotoju, viskas baigėsi nekaip – Suzy sako, kad jis ją išvarė iš būsto ir jos lagaminus išmetė į šiukšlių konteinerius.

Suzy pasakoja, kad į miestą atvyko aplankyti šeimos narių, o jos pačios butas tuo metu buvo remontuojamas. Bet dabar ji jaučiasi tapusi diskriminacijos ir persekiojimo auka todėl, kad per gražiai atrodo. Pasak modelio, nuomotojui nepatiko jos dėvimi drabužiai – konkrečiau, sportinės tamprės.

REKLAMA
REKLAMA

Lagaminus išmetė į šiukšliadėžę

Tuomet jis atšaukė Suzy rezervaciją. Ją išvaręs, nuomotojas Suzy apkaltino įsilaužus į jo nuosavybę, ir jos lagaminus išmetė į šiukšliadėžę. Ji pasakoja, kad kilo toks didelis ginčas, kad jai teko iškviesti policiją.

REKLAMA

„Aš buvau apstulbusi, kai nuomotojas atėjo į namą, pasiėmė mano daiktus išmetė juos į šiukšliadėžes – jis taip pasielgė tik todėl, kad aš esu diskriminuojama, nes esu per graži“, – sakė Suzy.

„Airbnb“ jai atsiuntė elektroninį laišką su pranešimu, kad rezervacija buvo atšaukta, ir kad kompanija dėl to nieko padaryti negali. Atsakydama į tai sausio 31 dieną Suzy rašė: „Taigi, antrąją viešnagės dieną nuomotojas pradėjo skųstis mano drabužiais – tai buvo tamprės. Jis tiesiog pasakė, kad man reikės išsikraustyti iš buto“.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pridūrė, kad šis nutikimas buvo didžiausias jos kada patirtas košmaras ir ji pasijuto diskriminuojama išankstinėmis nuostatomis besivadovaujančių žmonių.

„Labai nemalonu ir esu psichologiškai sukrėsta. Negaliu patikėti, kad važiavau susitikti su tėvais, o viskas baigėsi tokiu siaubo filmu“, – sako ji.

Grąžino visus pinigus už rezervaciją

Savo laiške „Airbnb“ ji rašė: „Turėjau išeiti į gatvę ir nežinau, ką daryti – visi mano daiktai buvo šiukšlių maiše“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pateikusi skundą Suzy dar sakė, kad jos paskyra dabar užblokuota.

„Net ir policija mano, kad tai – absurdas. Atšaukei ne dėl to, kad aš būčiau nebendravusi – aš dėl atšaukimo skambinau daugybę kartų, bet jokios naudos“, – aiškino ji. – „Dabar jaučiuosi sugniuždyta ir psichologiškai sukrėsta. Aš esu šitos situacijos auka, bet kodėl? Išankstinės nuostatos dėl to, kad esu įžymi, kad buvau ant „Playboy“ viršelių visame pasaulyje?“

Atlikus tyrimą, „Airbnb“ modeliui grąžino visus pinigus už rezervaciją, o taip pat atblokavo jos paskyrą. Daugiau jokių komentarų apie šią situaciją „Airbnb“ nepateikė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų