REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris liko pasibaisėjusi ir panoro grąžinti suknelę, kurią užsisakė internetu. Ji tikėjosi  naują gėlėtą suknelę dėvėti visą vasarą, tačiau liko nusivylusi.

Moteris liko pasibaisėjusi ir panoro grąžinti suknelę, kurią užsisakė internetu. Ji tikėjosi  naują gėlėtą suknelę dėvėti visą vasarą, tačiau liko nusivylusi.

REKLAMA

Nėra nieko puikiau, kai pagaliau randi stilingą vasarinę suknelę. Tačiau viena mama gavo daugiau nei tikėjosi, kai pasirodė, kad jos gėlėta suknelė primena kažką visiškai priešingo.

Ją apėmė isterija, kai atkeliavo jos užsakyta suknelė – „kaip močiutės naktinukai makštį primenančiais raštais“.

Jenni Rock įsimylėjo 34,99 svarų sterlingų kainuojantį drabužį, kurį pamatė socialiniuose tinkluose, ir iškart jį užsisakė.

Midi suknelė buvo reklamuojama kaip „unikalaus dizaino“, kuri „neabejotinai apsuks jums galvą“ – ir ji tikrai pateisino ažiotažą, kai po trijų savaičių buvo pristatyta paštu, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Pamačiusi suknelę, Jenni suprato, kad audinys nėra gėlėtas, o pasibaisėjęs vyras raštą apibūdino kaip „su makštimis“. Laimei, jie abu įžvelgė juokingą pusę ir prapliupo juokais dėl nevykusio pirkinio internetu.

REKLAMA

Nesulaikė juoko

Jenni, iš Brackley, Northamptonshire, sakė: „Internetinėje svetainėje ji buvo tarsi plaukiojanti, daugiasluoksnė suknelė. Maniau, kad tai gėlėtas raštas. Maniau, kad ji atrodys gražiai, vasariškai, plevenančiai, puikiai tiks ir vėsesnei vasarai.

Kai ją pristatė, ji atrodė tikrai keistai. Viršutinė dalis turėjo būti šiek tiek prigludusi ir nuo viršaus platėjanti, deja viskas buvo ne taip. Tai kaip močiutės naktiniai marškiniai.

REKLAMA
REKLAMA

 

Pati esu močiutė, todėl tai lyg mano pirmieji „močiutės naktinukai“. Kai tik pamačiau raštą, pagalvojau: „O dieve, kaip jos nekenčiu“. Su vyru leipome juokais, nes tai buvo tiesiog baisu. Suknelė atrodė visiškai kitaip, atrodė kaip ligoninės chalatas.

Visų pirma tai buvo stilius... Vyras pasakė „grąžink atgal“, o paskui paklausė: „Kas ant audinio? Atrodo kaip makštis. Kodėl reikėtų pardavinėti naktinukus su makštimis?“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bando susigrąžinti pinigus

Jenni teigė, kad ateityje apsipirkdama internete bus „atsargesnė“, o jos gėlėtą suknelę socialinių tinklų vartotojai apibūdino kaip „makštis, apjuostas žarnomis“, kai ji pasidalijo nesėkmingu pirkiniu internete.

Jenni socialiniame tinkle rašė: „Man patinka apsipirkti internetu. Šiandien įgijau juokingą, bet kartu ir nelabai juokingą patirtį, kai gavau užsisakytą suknelę.

 

Mano vyrui buvo labai juokinga, nes jo žodžiais, raštas „atrodo kaip daug makščių, kodėl tau reikia naktinukų su makštimis?“ (PS Nemanau, kad mano makštis atrodo taip). Tikėjausi gražios plevenančios suknelės.... Priminimas sau: perskaityti atsiliepimus prieš užsisakant. Jei atrodo, kad prekė yra pigi, tai yra todėl, kad ji tikriausiai yra prasta, o ne tai, ką matai nuotraukoje“.

REKLAMA

Viena komentatorė parašė: „Tai mane labai prajuokino. Jie tikrai neatsiuntė reklamuojamos  suknelės. Nuotraukoje suknelė prigludusi po krūtine, o tavoji tiesiog palaida. Kalbant apie raštą, tikrai „makštis“... trūksta žodžių...“

Jenni sakė: „Dauguma esame turėję panašių patirčių perkant internetu, jūs tikitės, kad pirkinys atrodys vienaip, o pasirodo, kad visai ne taip... Įdomu, kaip jiems tai pavyksta?“

Jennie paprašė grąžinti pinigus, bet jai buvo pasakyta, kad ji gali pasilikti suknelę ir jai grąžins pusę sumokėtos sumos, tačiau ji atsisakė.

Trijų vaikų mama sako, kad tada jai pasiūlė grąžinti visą sumokėtą sumą, jei ji savo lėšomis išsiųs suknelę į Kiniją, kur yra įsikūrusi įmonė, tačiau Jenni šiuo metu bando susigrąžinti pinigus iš „PayPal“.

Atrodote nuostabiai!
Graži spalva, šiek tiek diskretiška, imu spėlioti, gal jūs nepilnametė?
Su šia suknele atrodo, kad būsite liekna visais metų laikais!
Įsimylėjo drabužį? Kas rašė šį straipsnį? Dvylikametė???
Niekad neperku drabužių iš paveikslų, turiu matyt čia ir dabar.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų