Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Šaldiklis yra turbūt vienas dažniausiai naudojamų virtuvės įrangos atributų: jo mums prireikia tiek naudojant kasdien, tiek planuojant maisto laikymą ilgesniu laikotarpiu. Kokybiška šaldymo funkcija leidžia bet kokius produktus ilgiau išlaikyti šviežius, taip sutaupant kaštų ir gyvenant tvariau bei neišmetant per anksti sugedusio maisto. Tačiau tuo šaldiklio teikiama nauda bei funkcionalumas anaiptol neapsiriboja.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuolaikiniai buitinės technikos gamintojai siekia pritraukti pirkėjus siūlydami itin įmantrias bei išmanias funkcijas, pakelsiančias vartotojo patirtį į aukščiausią lygį. Šaldikliai turi didelę pasiūlą, tad pasirinkti jūsų gyvenimo būdui bei vartojimo įpročiams tinkamiausius rodiklius gali būti itin sudėtinga. Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, ieškant išmanaus bei inovatyvaus šaldymo būdo?

Greitas atvėsinimas bei šalčio išlaikymas

Ilgi apsipirkinėjimai maisto prekių parduotuvėse bei kelionės namo išties gali priversti sunerimti. Ar tikrai prekių krepšelyje bei transporto priemonėje prabuvęs maistas išliks toks pats šviežias, kaip ką tik ištrauktas iš šaldiklio prekybos centre? Kiek laiko bus sugaišta norint užšaldyti aukštesnėje temperatūroje buvusius produktus ir kaip tai juos paveiks? Šaldiklių gamintojai šią bėdą išsprendė itin efektyviai: greito atvėsinimo funkcija ne tik leidžia išsaugoti produktų maistinę vertę, bet ir užšaldyti didelius kiekius maisto. Taip pat tokiu būdu laikomas maistas išliks tinkamas vartoti gerokai ilgiau. Ieškokite 4 žvaigždutėmis pažymėto šaldiklio – būtent juose užtikrinama net -24 laipsnius Celsijaus siekianti temperatūra. Zonos, skirtos greitam užšaldymui, būna skirtingo dydžio, tad prieš pirkdami būtinai įvertinkite savo poreikius ir pasitarkite su konsultantu.

Bešerkšnė šaldymo sistema

Senesnių kartų šaldiklius naudojantys žmonės ne kartą yra susidūrę su nemalonia problema: šaldiklio stalčiai ar net durelės užšąla, palikdamos šerkšno pėdsakus bei sukeldamos nepatogumus norint atidaryti prietaisą. Tai nutinka dėl šaldiklyje besikaupiančio vandens, kuris dėl žemos temperatūros virsta ledu. Tokiu atveju sugaištama laiko atitirpinant dureles, o sąlytis su kambario temperatūra atidarius prietaisą gali pakenkti jame laikomo maisto šviežumu. Tačiau „No frost" funkciją turintys šaldikliai kardinaliai keičia vartotojo patirtį. Šios sistemos dėka ant prietaiso paviršiaus nesikaupia vanduo, todėl vartoti užšaldytus produktus galėsite kada panorėję. Tiesa, svarbu atsiminti, kad naudojant šaldiklį „No frost" sunaudosite daugiau energijos nei turint įprastą.

REKLAMA
REKLAMA

Šviežumo išlaikymas

Šaldiklyje laikome pačius įvairiausius maisto produktus: be šviežios mėsos ar žuvies, čia vietą randa daržovės, vaisiai, desertai ar net įvairūs iš anksto paruošti patiekalai, pusgaminiai. Norint visus juos išlaikyti šviežius ilgą laiką, reikėtų pasirūpinti skirtinga šaldymo aplinkos temperatūra. Šiuolaikiniai šaldikliai jų turi net kelias: be įprasto šaldymo, produktus galima užšaldyti nedidelėje minusinėje temperatūroje (tai dar vadinama lengvu šaldymu), o taip pat rinktis itin žemą temperatūrą, tinkamą tokiems švaros ir tinkamų sąlygų reikalaujantiems produktams kaip mėsa, žuvis, jūros gėrybės.

Sąnaudų taupymas

Išmaniosios šaldiklio funkcijos skamba puikiai, tačiau, kaip minėjome anksčiau, tai gali lemti didesnius energijos kaštus. Be to, ne vienam vartotojui aktualus tvarus elektros vartojimas. Kaip jo išvengti ir tuo pačiu sutaupyti pinigų, skiriamų komunaliniams mokesčiams? Rinkitės šaldiklį su inverteriniu kompresoriumi. Tokio tipo šaldikliai ne tik genda rečiau bei veikia tyliau, tačiau ir padeda optimizuoti šaldymui sunaudojamą energiją. Taigi, tampa nesunku derinti maksimalų funkcionalumą bei efektyvų išteklių pasiskirstymą – ar gali būti geriau?

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų