Garsiausios TV žvaigždės susivienijo – padės sergantiems vaikams

Žiūrovai jau porą mėnesių mato TV3 eteryje besisukančias „Išsipildymo akcijos“ istorijas apie mažuosius ligonius, kuriems labai reikalinga visų mūsų pagalba. Lapkričio 29 d. Raudondvario dvare vyks šventinis „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas, skirtas visiems geros valios žmonėms – kaip padėka tiems, kurie jau aukojo ir taip prisidėjo prie sunkiai sergančių vaikų gydymo bei tiems, kurie dar tik ketina tapti stebukladariais ir išpildyti ligoniukų svajones.

4

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lapkričio 29 d. žiūrovų širdis virpins nuostabus „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas

„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas, gyvuojantis nuo 2003 metų. Jį organizuoja TV3 ir SEB bankas, o prisideda visos Lietuvos žmonės. Lapkričio 29 dienos vakaras skirtas visiems – ir sveikstantiems ligoniukams, ir dar laukiantiems pagalbos, ir nuostabiems, jautriems Lietuvos žmonėms.

Šventinį renginį ves žiūrovų mylimiausi ir populiariausi TV vedėjai: Audrė Kudabienė, Marijonas Mikutavičius, Mindaugas Stasiulis, Renata Šakalytė-Jakovleva, Justinas Jankevičius ir Ineta Stasiulytė. Jie pasakos mažųjų ligoniukų istorijas, kalbins atvykusius svečius ir kvies žmones daryti gerus darbus.

Renginyje pasirodys buvusių akcijų herojai – kaip įrodymas, kad tik geros valios žmonių dėka jie dabar gali kvėpuoti, judėti – gyventi. Jautrų žodį tars kunigas Ričardas Doveika. Skambės gražiausios dainos ir įspūdingiausi pasirodymai. Giedrė Kilčiauskaitė atliks nuostabią dainą „4 milimetraï”, kuri tapo šių metų akcijos pagrindiniu leitmotyvu – padėkime pasistiebti, užaugti, pasiekti, nes be mūsų pagalbos kai kuriems vaikučiams tai gali likti neįgyvendinama svajone. Taip pat koncertuos Irūna, Marius Jampolskis ir vaikų pop choras „Pavasaris žiemą“, Fara, Merūnas, B. Dambrauskaite su „Olia lia“ vaikų pop choru, J. Veklenko, „Black Biceps“ ir daugelis kitų.

Žiūrovus džiuginsiantis koncertas kvies ne tik linksmintis iš visos širdies, bet ir daryti gerus darbus – aukoti sergantiems ir kitaip likimo nuskriaustiems vaikams, kuriems labai reikalinga visų mūsų pagalba. Tai padaryti galima telefonu: 1891 – 3 eur, 1892 – 5 eur. Kiekvienas suaukotas euras yra labai svarbus ir palengvins mažųjų sergančių herojų gyvenimą.

REKLAMA

Pernai per „Išsipildymo akcijos 2018“ koncertą geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 200 tūkst. eurų. Už juos ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, kai kurie ligoniukai, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui. Daugiau apie akciją čia: https://www.tv3.lt/issipildymo-akcija.

„Išsipildymo akcijos“ koncertas – lapkričio 29 d., 19.15 val. Raudondvaryje ir 19.30 val. tiesioginė transliacija per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų