REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iš „Tėvai paprastai“ studijos jau 43-iąjį kartą sveikinasi laidos vedėjas ir tėtis Simonas Urbonas. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.

Iš „Tėvai paprastai“ studijos jau 43-iąjį kartą sveikinasi laidos vedėjas ir tėtis Simonas Urbonas. „Tėvų darželio“ ir tv3.lt kartu rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti mūsų „Youtube“ kanale.

REKLAMA

Šį kartą studijoje – dvi nuostabios viešnios: trijų mergaičių mama, tinklaraščio „Nėra blogo oro“ autorė Lina Vasiliauskienė, ir vaikų gydytoja pediatrė Indrė Plėštytė-Būtienė, klinikos „Mama, aš sergu“ įkūrėja.

Šį kartą kalbamės apie keliones ir sveikas, produktyvias, apgalvotas atostogas su vaikais. Ką pamatyti? Kaip nesusirgti? Ką daryti susirgus?

Vėjaraupiai niekur nedingo

Kaip gydyti vėjaraupius? Vaikų gydytoja pediatrė Indrė Plėštytė-Būtienė primena, kad tai virusinė infekcija ir reikia išlaukti.

REKLAMA
REKLAMA

Nėra būtina teplioti su briliantine žaluma. Nebent tada, kai jau matyti komplikacijos... Gydytoja atskleidžia ir dar vieną įdomų faktą, kad vaiko tepliojimas šiuo žaliu tepalu – vaiko teisių pažeidimas, nes visi tada žino, kuo jis serga... Geriausia apsauga nuo vėjaraupių, pasak gydytojos, – vaiko skiepijimas.

REKLAMA

Štai toks mamų pasakymas labiausiai stebina vaikų gydytoją I. Plėštytę-Būtienę: „Na kaip gali mama norėti, kad jos vaikas sirgtų ir rizikuotų savo gyvybe, nes vėjaraupiai irgi gali komplikuotis?“

Šiuo metu tenka konsultuoti ir gydyti vaikus, kurių šios ligos eigos – tragiškos, tad apie skiepus tikrai verta pagalvoti, primena gydytoja.

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą.

REKLAMA
REKLAMA

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pašnekovių ir temos pristatymas

01:03 – dvi savaitės kemperiu su mažais vaikais

07:13 – ką turėti vaistinėlėje keliaujant

11:44 – kelionės su kemperiu

14:36 – specifinės vasaros ligos

24:48 – nėra blogo oro

32:02 – vėjaraupiai ir vaistų stygius 

35:13 – vaikų saugojimas nuo gyvenimo

42:15 – TOP3 vietos Lietuvoje su vaikais

46:05 – atostogos užsienyje

52:57 – kaip užimti vaikus kelionėje

57:13 – kelionės be vaikų

01:03:20 – vaikai namuose

01:05:22 – tėvų daromos klaidos vasarą

Nustokit gąsdinti vėjaraupiais ! 40 metų dirbau vaikų gydytoja ir nesusidūriau nė su viena rimtesne vėjaraupių komplikacija, o apie mirtis nuo šios ligos iš viso nebuvo girdėti .Akivaizdu, kad norima įsiūlyti vakcinaciją, kuri yra brangi. Ir vėl pasipelnymas žmonių sąskaita. Nustokit juokinti vaiko teisių pažeidimu, naudojant briliantinę žalumą gydymui !Ar jau nebėra rimtesnių problemų vaikų ligų profilaktikoje ir gydyme?
Nu šakės vaikų teisių pažeidimas tepti zilionka:D
Visi vaikščiojom buvom žali niekam nei galvon.
Čia toks virusas kur visi turi persirgti.
O žindyti vaiką iki mokyklos ne vaiko teisių pažeidimas? Dar ir parkuose žindo didelius jau, visiem matant iš juokiasi.
Kieno čia pažeidimas?
Durnių laivas.
O kaukių nešioti nereikia? O kodel vėjaraupiams galimybių paso neįveda?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų