Galvos skausmas vyrui išdavė mirtiną ligą: nuo jos mirė ir jo mama

Daugelį metų galvos skausmus kentėjusiam tėčiui buvo pasakyta, kad jis serga tuo pačiu smegenų vėžiu, kuris vos prieš 18 mėnesių pražudė jo mamą.

32 metų Aleksui Lyon sausį buvo diagnozuota glioblastoma ir jo žmona, 36 metų Gemma, jautėsi sugniuždyta. Praėjusiais metais nuo to paties tipo vėžio mirė  Alekso mama Sandra.

Dvi dukras auginantys Aleksas ir Gemma iš pradžių manė, jog galvos skausmą sukelia stresas, rašo mirror.co.uk. Tačiau netrukus pasireiškė kiti simptomai, o Aleksas, kuris dirba sporto klubo vadovu, vis dažniau ėmė jausti sumišimą.

Gemma, įdarbinimo agentūros vadovė, sakė: „Manėme, kad galvą skauda dėl streso, nes Aleksas derino darbą su dukrų mokymu namuose“.

Smegenyse aptiko žaliosios citrinos dydžio auglį

Kartą vos pabudęs ryte jis pradėjo vemti. Aleksas apsilankė pas bendrosios praktikos gydytoją ir oftalmologą, bet jokių problemų nebuvo rasta. Šių metų sausio 27 dieną Aleksas buvo namuose, bet neatsakė į žmonos skambučius ir žinutes.

Gemma sakė: „Instinktyviai pajutau, kad kažkas negerai. Grįžau namo ir radau jį kietai miegantį ant sofos. Jį buvo sunku pažadinti, o pabudęs atrodė labai sutrikęs“.

Gemma nuvežė Aleksą į Leicesterio karališkąją ligoninę, kur atlikti tyrimai atskleidė, kad smegenyse yra žaliosios citrinos dydžio auglys. Po savaitės Queens medicinos centre Notingeme jam buvo atlikta penkias su puse valandos trukusi operacija.

Tolesni tyrimai parodė, kad tai buvo ketvirtos stadijos vėžys, dėl kurio vidutinė gyvenimo trukmė tesiekia tik 12–18 mėnesių. Neseniai Aleksui buvo taikoma radioterapija ir chemoterapija.

Augina dvi dukras

Auglys jį stipriai pakeitė ir dabar Gemma ir abi dukros, 14‑metė Bella ir penkerių Florence, turėjo priprasti prie niokojančių ligos padarinių.

Gemma sakė: „Aleksas grįžo namo iš ligoninės kitas žmogus, bet niekas tavęs tam neruošia. Mes gyvename šia diena ir negalime sau leisti žiūrėti per toli į ateitį. Dabar Aleksas yra čia ir aš juo taip didžiuojuosi – į tai mes sutelkiame dėmesį. Man ištverti padeda mano meilė Aleksui ir mūsų dukroms“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų