Floristai atskleidė geriausias trąšas gėlėms: patikėkite, žiedai užaugs įspūdingi

Tam, kad jūsų gėlės gražiai, gausiai augtų ir džiugintų akį – įsiklausykite į patyrusių floristų patarimus. Šios rekomendacijos galbūt padės jums užveisti didingą žydintį sodą ant palangės.

Vanduo – visų augalų gyvybės pagrindas. Kiekvienai augalų rūšiai laistymas turi būti individualus. Taip pat kambarinius augalus būtinai reikia patręšti, jeigu jūs norite gražaus žydėjimo ir tankios lapijos.

Cukrus. Pats natūraliausias tręšimo būdas kambarinėms gėlėms. Cukrus skaidosi į gliukozę ir fruktozę. Būtent gliukozė ir daro stebuklus. Tokių trąšų paruošimui reikia ištirpinti 1 valgomąjį šaukštą cukraus 0,5 l vandens arba tiesiog pabarstyti cukrumi žemę vazone, o paskui palaistyti.

Ricinos aliejus. Idealiai tinka žydintiems augalams. Reikės 1 arbatinio šaukštelio ricinos aliejaus 1 l vandens. Naudojant riciną augalai greičiau auga, gražiai žydi ir neserga.

Medžio pelenai. Floristai rekomenduoja juos augalų ligų profilaktikai. Labiausiai paplitęs pelenų panaudojimo būdas yra jų dėjimas į skystį. Nedidelį kiekį, paprastai tai 100–150 g medžio pelenų ištirpina kibire vandens, permaišo ir trąšos paruoštos. Naudoti pelenus ne dažniau nei kartą per mėnesį.

Aspirinas. Kas 2 mėnesius florstai deda į laistymo vandenį aspirino tabletę. Viena tabletė litrui vandens. Jeigu laikysitės šios sąlygos, jūsų augalai bus atsparūs ligoms, o jų lapai turės sodrią žalią spalvą. Be to, padidės augimo greitis.

Pienas. Pienas rekomenduojamas ne tik laistymui (1 arbatinis šaukštelis litrui vandens). Taip pat pieno ir vandens tirpalu galima valyti lapus santykiu 1:10. Sudrėkinę vatos diską paruoštu skysčiu valykite lapus kartą per savaitę. Lapai blizgės, džiugindami savo grožiu ir gaiva.

Šaltinis: worldrecipes.eu


Rašyti komentarą...
k
kardfighgym
2020-10-08 22:26:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetąinė suаugusiеms, nоrintiеms sūsirasti partnėrį, nоrintiеms pаšimylėti
Atsakyti
0

s
sibobe
2020-10-09 05:36:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetаinė suaaugusiеms, nоrintiems sūsirasti paartnerį, nоrintiems pаsimylеti
Atsakyti
0

l
linknater
2020-10-09 09:05:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetąinė suaugusiems, nоrintiems susirasti partnеrį, nоrintiеms pasimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų