REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
80
Moteris (nuotr. 123rf.com)

Psichologė Ramunė Murauskienė tv3.lt skaitytojus pakvietė prisijungti prie ypatingo 21 dienos iššūkio. Tai iššūkis, kurio metu raginama skirti laiko maldai. 

80

Psichologė Ramunė Murauskienė tv3.lt skaitytojus pakvietė prisijungti prie ypatingo 21 dienos iššūkio. Tai iššūkis, kurio metu raginama skirti laiko maldai. 

REKLAMA

Pirmąją straipsnio dalį galite skaityti čia. 

Pateikiame antrąją iššūkio dalį. 

Labai daug žmonių prisijungė prie šio mūsų iššūkio. Daug žmonių dalinosi savo istorijomis ir patirtimis, kad jau taip ir gyvena - su malda mintyse ir lūpose. Kas dar gali įkvėpti pokalbiui su Dievu?

Rask už ką dėkoti

Kai jau pradėjai bendrauti su Kūrėju, pradėk intensyviau jam dėkoti už viską, ką turi. Taip savo deficitinį mąstymą mes pajėgsime nusukti į gausą.

Patys dažnai nė nesuvokiame, kiek daug turime. Kažkur internete radau klausimą: kaip jaustumeisi, jei rytoj prabustum su tuo, už ką padėkojai prieš miegą? Siaubas, ar ne?

REKLAMA
REKLAMA

Todėl, jei nori prabusti gausoje, prie kurios buvai jau pripratusi, dėkok už ją. Kas dieną po kelis kartus atrask dėkingumo priežastį.

Išmok prašyti

Dauguma žmonių bando Dievą įtraukti į savo sąmokslą. Moterys pasakojo, kad jos melsdamosi prašo Dievulio, kad vyras sugrįžtų atgalio arba kad meilužei kas nutiktų ir pan. Sakau atvirai: Dievas nepildo tokių norų. Todėl išmokime prašyti.

REKLAMA

Pakilkime aukščiau savo nerimastingo proto ir pagalvokime, ko mums reikia? Mums reikia atpažinti, ką reikia keisti, ką reikia priimti ir su kuo teks susitaikyti. Todėl kas rytą ir kas vakarą galime prašyti Dievo: brangus Dieve, padėk man priimti viską, kas ateis į mano dieną ramiai, nes viskam yraTavo valia.

Taip mes dalinamės atsakomybe su Kūrėju už savo gyvenimą. Galime taip melstis ir už vaikus: brangus Dieve, padėk mano vaikams priimti viską, kas ateis į jų dieną ramiai, nes viskam - Tavo valia.

REKLAMA
REKLAMA

Išmok mylėti

Mums taip pat reikia mokėti mylėti, todėl galime prašyti: brangus Dieve, mokyk mane mylėti, tik, prašau, nesiųsk man ypač karčių pamokų, siųsk man mylinčius žmones, iš kurių aš mokysiuosi.

Juk meilė - tai kaip upė. Ji neskirsto savo vandenų, kur tekėti, o kur - ne. Upė teka visur ir savo vandenimis maitina visus krantus. O kaip mes gyvenam? Mes savo meile maitinam tik to vertus. Ir mes patys sprendžiam, kas yra verti, o kas - ne.

Bet verti yra visi. Nes visi yra Dievo vaikai. Tai ypač tobulai paaiškinta knygoje "Trobelė".Todėl labai svarbu stiprinti savo meilės įpročius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tai nereiškia, kad mus gali visi skriausti. Savo antrojo knygoje "(Ne)tobulos moters užrašai" dalinuosi dėsniais, kurie moko mus ir kojas naudoti pagal paskirtį, ir elgtis tinkamai, kai kiti pasirenka netinkamą elgesį. Iš meilės mes galime atsiskirti nuo žmogaus, iš meilės mes galime ir likti su žmogumi. Ne iš pykčio elgiamės, o iš meilės. Tai labai padės save disciplinuoti.

Neskaičiuokime kitų nemeilės kartų. Stebėkime savo meilės tėkmę.

Išmok prašyti pagalbos

Prašykime ne konkrečių dalykų, o išminties. Prašykime: Dieve, padėk man suprasti, ką šioje sudėtingoje situacijoje man reikia išmokti.

REKLAMA

Prašykime sveikatos: Dieve, padėk man stiprinti savo valią, kad aš galėčiau tinkamai rūpintis savo ir savo artimųjų sveikata.

Prašykime stiprybės: Dieve, padėk man atsilaikyti prieš pagundas, kurių pasaulyje yra labai daug. Prašykime šviesos ir tiesos: Dieve, stiprink mano vidinę šviesą, lai iki manęs ateina ta tiesa, kurios man reikia. Prašykime globos: Dieve, saugok mane nuo sudėtingų situacijų, aš pavargau, noriu būti tik Tavo glėbyje ir ilsėtis, kad vėliau vėl galėčiau tau pasitarnauti savo kūnu ir dvasia.

REKLAMA

Dar galime prašyti ir tokios pagalbos: Dieve, padėk man suprasti, ko man reikia, kaip elgtis, kokia būti, atgaivink mano jausmus, tik, prašau, daryk tai švelniai, aš nenoriu dabar karčių vaistų.

Melskimės už kitus

Vienos stipriausių maldų - tai meldimasis už kitus. Jos padeda ne tik tiems, už ką meldžiamės, bet ir mums. Esame visi labai susiję. Tad neabejokime maldos galia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų