• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vaikai – tikras džiaugsmas, o Andriaus ir Viktorijos Katinų šeimoje jis yra dvigubas, mat prieš kelis metus porai gimė dvynukai. Berniukai – be galo aktyvūs ir kiekvieną dieną prasimanantys vis naujų veiklų, kurios neretai namuose sukelia tikrą chaosą.

5

Vaikai – tikras džiaugsmas, o Andriaus ir Viktorijos Katinų šeimoje jis yra dvigubas, mat prieš kelis metus porai gimė dvynukai. Berniukai – be galo aktyvūs ir kiekvieną dieną prasimanantys vis naujų veiklų, kurios neretai namuose sukelia tikrą chaosą.

REKLAMA

Tačiau svarbiausiame šeimos kambaryje – svetainėje – vietos turėtų užtekti visiems: ne tik dvynukams, bet ir jų tėvams.

Jau šį penktadienį šeimai į pagalbą atskubės TV3 laidos „Namų idėja su IKEA“ komanda. Ar pavyks įgyvendinti šeimos lūkesčius?

Vienas kitą pamilo vos pamatę

Vienas kitą atradę pažinčių portale, jau po kelių mėnesių Andrius ir Viktorija iškeliavo į saulėtąją Graikiją, kurioje įvyko išsvajotosios sužadėtuvės. Nieko nelaukę, jie atšoko ir vestuves.

„Jau nuo pat pradžių jaučiau, kad tai – mano žmogus. Sutapo mūsų požiūris, pomėgiai ir net humoras. Tokio amžiaus jau žinai, kokio žmogaus tau reikia, ir koks tau tinka. Juk tau jau nebe 18 metų“, – apie staiga užgimusią meilę pasakos laidoje Viktorija.

REKLAMA
REKLAMA

Neilgai trukus, Katinų šeimai gyvenimas padovanojo dvynukus. „Vyro akyse mačiau net ašaras – gimus dviem vaikams, džiaugsmo buvo dar daugiau“, – sakys moteris bei pridės, kad prieš tai nublanksta ir visi sunkumai auginant dvynukus.

REKLAMA

Tiesa, pora savo laiką skiria ne tik vaikučiams, bet ir mėgstamiems darbams ir hobiams. Muitinėje atsakingas pareigas einanti Viktorija laidoje pasakos esanti pačia tikriausia tiksliuke. O štai vyras – „prie meno“.

Ir iš tiesų – Andrius yra profesionalus techno muzikos didžėjus, naktiniuose klubuose grojantis ne tik kitų, bet ir savo kūrybos kūrinius.

„Dirbu dieninį darbą. Po jo bėgu į darželį pasiimti vaikų, ir tuomet būnu su vaikais. Tačiau, kai jie nueina miegoti, prisėdu prie muzikos – tiek, kiek leidžia akys. O savaitgaliais tenka pagroti ir naktiniuose klubuose. Būna, kad 5 valandą ryto grįžtu, o 7 valandą jau jaučiu, kaip jie abu mane traukia už jos. Kartais tik tiek ir tenka pamiegoti“, – šyptels Andrius.

REKLAMA
REKLAMA

Namuose netrūksta išdaigų

Šios šeimos namuose – niekuomet nenuobodu. Tačiau dvynukams paaugus, sutuoktiniams teko susidurti su daugybe iššūkių. Aktyvūs vaikai namuose nuolatos krečia įvairiausias išdaigas – apipaišo baldus, ką nors netyčia sudaužo.

Dėl to pastaraisiais metais tėvai įprato kai kuriuos daiktus slėpti, o baldus – užklijuoti. Juk sekioti paskui vaikus pavyksta ne visuomet!

Taip pat, augant vaikams, šeima vis dažniau susimąsto ir apie pagrindinio namų kambario estetiką. Į svetainę jie nori ne tik pasikviesti svečių, bet ir pailsėti patys, džiaugtis savo ir vaikų kūryba, laisvalaikiu. Nemažai vietos čia kol kas užima ir Andriaus muzikinė technika… Tad kur svetainėje rasti vietos Viktorijai?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Atėjo metas šiai svetainei atsinaujinti – daug kas čia vis dar užtverta ir užkalta, kad šie išdykėliai nesugadintų. Tačiau jie jau yra paaugę – pats laikas atverti erdvę. Norime atsinaujinti!“ – sakys Andrius ir Viktorija.

Čia į pagalbą atskubės IKEA interjero dizainerių komanda. Jų užduotis –  svetainėje įrengti darbo vietą, poilsio kampelį ir atrasti vietą ne tik didžėjaus įrangai, bet ir kitiems šeimos daiktams laikyti. Daugiafunkcinėje svetainėje taip pat norėtųsi daugiau jaukumo ir šviesos.

REKLAMA

Ir jau visai netrukus šeimos troškimas taps realybe. Pamačiusi, kaip pasikeitė svarbiausias šeimos kambarys, mama Viktorija neslėps: „Viskas taip pasikeitę… Aš gyvenime nesugalvočiau taip padaryti. Nerealu!“

O kokių sprendimų imsis interjero dizainerių komanda, kad neatpažįstamai pakeistų kambarį, žiūrovai pamatys jau šį penktadienį.

„Namų idėja su IKEA“ – penktadieniais, 17.55 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų