REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dvynius auginantys tėvai liko šokiruoti po to, kai nusprendė, kad nori pagausinti šeimą „dar vienu“ vaiku, tačiau galiausiai sužinojo, kad laukiasi trynukų.

Dvynius auginantys tėvai liko šokiruoti po to, kai nusprendė, kad nori pagausinti šeimą „dar vienu“ vaiku, tačiau galiausiai sužinojo, kad laukiasi trynukų.

REKLAMA

Charlotte Boon ir jos partneris Tyrone‘as Sobersas, kuriems abiem 30 metų, 2021 m. pabaigoje nusprendė pabandyti susilaukti dar vieno vaiko. Pora jau augina devynmetes dvynes Lavae ir Lovelle.

Charlotte neilgai trukus pastojo 2022 m. gruodį, praneša „Manchester Evening News“. Tačiau kai ji nuvyko apžiūrai, liko šokiruota – gydytoja pasakė, kad ji laukiasi trynukų, rašo express.co.uk.

Planavo vieną vaiką

Nepaisant pirminio šoko, Charlotte ir Tyrone‘as be galo džiaugiasi artėjančiu šeimos pagausėjimu, kurio turėtų sulaukti 2023-ųjų rugpjūtį.

Charlotte iš Mančesterio sakė: „Nuėjau patikrai, o gydytoja į mane keistai pažiūrėjo. Tada ji pasakė: „Yra ne vienas vaisius – iš tikrųjų, jų yra trys“.

REKLAMA
REKLAMA

Maniau, kad ji meluoja. Buvau šokiruota ir pranešiau Tyrone‘ui. Jis irgi manimi nepatikėjo. Dabar nekantraujame, kol galėsime juos išvysti. Tai jaudina.“

REKLAMA

Tyrone‘as sakė: „Aš netikėjau, kai Charlotte pasakė, kad laukiasi trijų vaikų. Nekantriai laukiame. Kai gimė dvynės, buvome išsigandę ir nežinojome, ko tikėtis. O dabar laukia pokyčiai. Tai tikra palaima.“

Tyrone‘as visada norėjo gausios šeimos ir įtikino Charlotte 2021-ųjų pabaigoje pabandyti susilaukti dar vieno vaiko.

Charlotte sakė: „Mums reikėjo bandyti, nes dvynėms jau devyneri. Specialiai nesistengėme, galvojome – „jei pavyks, tai pavyks“.

REKLAMA
REKLAMA

2022 m. gruodžio mėn. Charlotte pradėjo pykinti ir kankino sunki migrena, tačiau manė, kad šiuos simptomus sukėlė nerimas. Po to, kai tris dienas pradėjo vėluoti mėnesinės, ji nusprendė pasidaryti nėštumo testą.

Ji sakė: „Visai apie tai negalvojau, kol nepradėjo vėluoti mėnesinės ir tada susivedė visi galai. Pasidariau nėštumo testą, jis buvo teigiamas.

Buvome sujaudinti tokios žinios, bet nemaniau, kad laukiuosi ne vieno vaiko. Internete pasidomėjau apie hormonų lygius ir nemaniau, kad jie labai aukšti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Žinia apie trynukus pribloškė

Vėliau Charlotte nuvyko į patikrą, į kurią keliavo viena, nes Tyrone‘as turėjo likti namuose ir prižiūrėti dvynes, kurios tuo metu sirgo.

Ji sakė: „Kalbėjausi su gydytoja, pasakiau, kad jau turiu dvynius. Pagalvojau, kodėl ji taip žiūri į mane? Mane ištiko šokas, kai ji man pasakė, kad laukiuosi trynukų. Pasijaučiau pasimetusi.“

Charlotte šią naujieną Tyrone‘ui pranešė trumpąja žinute. Ji pasakojo: „Jis netikėjo manimi. Nusiunčiau nuotrauką, kad tai įrodyčiau.“

REKLAMA

Greičiausiai Charlotte bus atlikta suplanuota Cezario pjūvio operacija dar iki gimdymo termino. Šia džiugia naujiena per Kalėdas jie pasidalino ir su savo šeima ir draugais.

Tyrone‘as sakė: „Niekas mumis netiki, kai mes jiems tai pasakome. Mes pranešėme savo šeimai per Kalėdas. Jie visi buvo šokiruoti.“

Šiuo metu pora ruošiasi tapimui septynių asmenų šeima ir jiems teko įsigyti naują septynvietį automobilį.

Charlotte sakė: „Tyrone‘as labai jaudinasi. Jis nebegali laukti. Nors turėjau tik du nėštumus, bet auginsime penkis vaikus. Tai beprotiška.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų