Dirbtinių blakstienų priklijavimas virto košmaru: iš skausmo moteris negalėjo net atsimerkti

Dirbtinėms blakstienoms nudraskius akių obuolius regą praradusi moteris sako, kad dabar jaučiasi „mažiau moteris“.

Teisininko asistente dirbanti britė Zowie Kinnear pasakoja, kad dirbtinės blakstienos prilipo prie jos akių vokų vidinės pusės, nors jas lipdyti reikėjo prie natūralių blakstienų, rašoma mirror.co.uk.

Tuomet akys jai ištino taip, kad ji nebegalėjo atsimerkti, nes akys taip saugojosi nuo draskymo. Kitą rytą po procedūros vaikinas ją skubiai išvežė į ligoninės priimamąjį, o ten medikams labai sunkiai sekėsi atmerkti jai akis ir ją apžiūrėti. Z. Kinnear pasakoja, kad atrodė, jog kažkas bado jai akis.

Ji sakė: „Žiūrėjau į veidrodį ir beveik nebegalėjau atsimerkti. Kai atsimerkiau, jausmas buvo toks, lyg kas man į akis būtų pripylęs dezinfekcinio skysčio. Paprastai lengvai pakeliu skausmą, bet šį kartą jis buvo tiesiog nepakeliamas“.

Visi akių obuoliai buvo padengti plonais įbrėžimais

Greitosios pagalbos medikai šiaip ne taip atmerkė jai akis, naudodamiesi specialiais instrumentais, ir įlašino specialių dažų, parodančių, kurios vietose akys subraižytos. Paaiškėjo, kad visi akių obuoliai padengti plonais įbrėžimais, be to, dažai pacientei sukėlė šalutinį poveikį.

Moteris sakė: „Išėjusi iš ligoninės pasijutau labai prastai. Pradėjau kosėti geltonu skysčiu, kurį jie man sulašino į akis. Nesupratau, kas darosi – man iš nosies ir burnos varvėjo geltonos išskyros. Buvo siaubinga. Tikrai maniau, kad apaksiu ir numirsiu“.

Gydytojai jai patarė kuo skubiau eiti pas kosmetologę ir dirbtines blakstienas išsiimti. Tačiau kosmetologė į jos prašymą atsakė neigiamai, teigdama, kad turi per daug darbo – klientės teigimu, ji taip pat neatsiprašė ir nepasiūlė jokios pagalbos.

Turi nuolat dėvėti akinius nuo saulės

Dabar jau ir vėl gerai matanti Z. Kinnear turi nuolat dėvėti akinius nuo saulės, nes jos akys labai jautrios šviesai, ir sako: „Jaučiuosi mažiau moteris. Anksčiau visada būdavau su dirbtinėmis blakstienomis, o dabar jų naudoti nebegaliu. Labai bijau.“

Dabar ji nori jaunas merginas įspėti apie tai, kokį pavojų gali sukelti dirbtinės blakstienos, ir pataria atidžiai išsirinkti gerą kosmetologę. Ji pati sako turėjusi atkreipti dėmesį į tai, kad procedūra truko tris valandas, kai paprastai pakanka 45 minučių, ir kad procedūra buvo skausminga.

Nors kosmetologė jai sakė, kad toks skausmas normalus, dabar Z. Kinnear žino, kad dirbtinių blakstienų klijavimas tokio skausmo sukelti neturėtų. Procedūra jai truko taip ilgai, kad jos vaikinas net buvo supanikavęs, kad ją kažkas pagrobė, ir padėjo belstis į kosmetologės duris.

Nuo tada Z. Kinnear savo moteriškumą žadina pirkdama paprastesnes nuimamas blakstienas, tačiau dar nė karto nepasiryžo jų užsidėti. Ji sako nemananti, kad kada nors ir vėl pasiryš bet kokiai procedūrai su dirbtinėmis blakstienomis.


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-11-24 06:03:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kūnas tai gyvas organiznas.Kai savęs nemyli,už tai taip ir gaunasi.Išmokyt savę mylėti ir priimti savę tokia kokia esate.Tada nereikės nei blakstienų dirptinų,nei putlios lūpų,nei plaukų dažyti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų