Diana Nausėdienė sužibo elegancijos spinduliuose: įvertinkite patys

Rugsėjo 1-ąją Diana Nausėdienė su Mokslo ir žinių diena moksleivius bei mokytojus sveikino Vilniaus lietuvių namuose, pasirinkusi itin elegantišką įvaizdį.

7

Pirmoji šalies ponia buvo apsivilkusi dviejų dalių – baltos spalvos švarkelio ir sijono – kostiumėlį, apsiavusi klasikinius juodus aukštakulnius. O įvaizdį išpildė kaklo papuošalas su perlu bei elegantiškų garbanų šukuosena.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diana Nausėdienė Rugsėjo 1-ąją Vilniaus lietuvių namuose

Sveikino mokytojus

„Tegul tikra draugystė ir atradimo džiaugsmas Jus išmoko pačių gražiausių žmogiškų dalykų: išgirsti, suprasti, atjausti, mylėti. Nuoširdžiai linkiu, kad Jūsų bendruomenei pavyktų puoselėti ne tik akademinius pasiekimus, bet ir tarpusavio bendrystę“, – sveikindama susirinkusiuosius linkėjo pirmoji ponia.

Vilniaus lietuvių namuose mokosi moksleiviai iš daugiau nei 40 šalių: tai lietuvių kilmės tremtinių ir politinių kalinių palikuonys, iš užsienio sugrįžusiųjų ir ne Lietuvoje gyvenančiųjų vaikai.

Moksleiviai čia turi galimybę gyventi šalia esančiame bendrabutyje. Nuo šių metų ši mokymo įstaiga bus atsakinga ir už migrantų vaikų mokymo koordinavimą.


Rašyti komentarą...
M
Moteris
2021-09-01 16:08:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai daugiau nėra nieko gero pasakyti apie mūsų ponią Nr.1, tai pastoviai aptarinėjami jos apdarai? Kaip apgailėtina, jei daugiau nieko geresnio nėra iš prezidentienės pusės.
Atsakyti
0

N
Ne apie žibėjimą (kurio nėra), reiktų r
2021-09-01 23:51:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įvertinome
Atsakyti
0

Įvertinome
2021-09-01 23:53:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne apie žibėjimą reiktų rašyti rugsėjo 1
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų