Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Renee Smith (24) pasidarė jos gyvenimą pakeitusią krūtų mažinimo operaciją, nes jos „DDD“ dydžio krūtys spaudė jai krūtinę ir trukdė kvėpuoti.

Renee Smith (24) pasidarė jos gyvenimą pakeitusią krūtų mažinimo operaciją, nes jos „DDD“ dydžio krūtys spaudė jai krūtinę ir trukdė kvėpuoti.

REKLAMA

Moteris apstulbino savo Tiktoko sekėjus, atskleidusi, kad didžiules krūtis susimažino tam, kad galėtų kvėpuoti. Renee Smith (24), renginių organizatorės iš Mičigano valstijos JAV, krūtinė ėmė sparčiai augti mokyklos laikais, o paskutinėse klasėse jos dydis jau buvo „DDD“.

Tačiau krūtys buvo tokios sunkios, kad stubure ėmė formuotis cista, o krūtinė buvo nuolat spaudžiama, rašoma dailystar.co.uk.

Išbandė viską

Tiktoko žvaigždė sako išbandžiusi viską – nuo chiropraktikos iki fizioterapijos, taip pat bandė numesti svorio, kad ir krūtys sumažėtų. Tačiau tai nepadėjo – krūtys net padidėjo.

Galiausiai ji nusprendė pasidaryti operaciją, ir įspūdingais rezultatais pasidalino Tiktoke. Procedūra, kainavusi 1000 JAV dolerių, jos krūtinę sumažino iki „D“ dydžio, ir moteris sako, kad dabar jaučiasi kaip „naujas žmogus“.

REKLAMA

Renee sako: „Aš iškart pajutau, kad kvėpuoti lengviau. Tikrai jaučiausi, kaip naujas žmogus.  Kai kurioms moterims sveikas gyvenimo būdas ir sportas padeda sumažinti krūtis. Man visa tai nė kiek nepadėjo. Per beveik dvejus metus jos tik padidėjo dviem dydžiais“.

Procedūros metu chirurgai vieną Renee krūtį pašalino 660 kubinių centimetrų, o kitą – 760 kubinių centimetrų. Ji sako: „Beveik visas operacijos metu pašalintas audinys iš tiesų buvo liaukinis. Man išėmė daugiau nei pusantro kilogramo liaukų audinio“.

Demonstruoja pasitikėjimą savimi

Renee labai džiaugiasi nauju savo kūnų ir dabar investuoja į naujus drabužius, norėdama pademonstruoti savo pasitikėjimą savimi – sekėjai tai pastebi. Vienas žmogus po jos „prieš“ ir „po“ nuotraukomis komentavo: „Atrodo daug daug patogiau! Sveikinu!“

Kitas irgi negalėjo patikėti jos transformacija: „Ir anksčiau gražiai atrodei, bet dabar tiesiog švyti, ir per ekraną matosi, kad tau palengvėjo, labai už tave džiaugiuosi, gražuole!“

Kai kas rašė, kad ruošiasi pasidaryti ką nors panašaus, dar kiti žavėjosi Renee drąsa ir sakė, kad ji atrodo daug patogiau ir labai gražiai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų