Dažnai užmiegate ant sofos? Pasekmės sveikatai gali būti liūdnos

Ar esate iš tų žmonių, kurie bežiūrėdami filmą dažnai užmiega ant sofos? Kad ir koks saldus būtų toks miegas, jūsų sveikata už tai nepadėkos. 

Ne paslaptis, kad mes naudojame sofą kiekvieną dieną, numetame ant jos trupinius ir paprasčiausiai atnešame ant jos dulkes iš kitų vietų. Mes taip pat nesikeičiame savo pižamos kiekvieną kartą, kai sėdime ant savo mielos sofos, ar ne?

Be to, ant jo sėdi ir mūsų svečiai. Žinoma, galite reguliariai išsiurbti, tačiau atsikratyti visų mikrobų būtų neįmanoma. Alergenai, bakterijos ir pelėsių sporos neišvengiamai sukels alergines reakcijas.

Miegate blogoje pozoje

Išmeskite stuburą iš rikiuotės, kai miegate ant sofos. Kad ir kokia patogi būtų jūsų sofa, ji skirta tik maloniam susibūrimui, o ne patogiam miegui. Paprastai sofos turi netinkamas konstrukcijas, kurios negali užtikrinti tinkamos miego padėties ir tai gali tapti jūsų nugaros skausmo priežastis. Keista, kad net miegojimas ant grindų nėra toks žalingas, kaip miegas ant sofos, rašoma brightside.com.

Esate blaškomas

Dažniausiai sofa stovi šalia televizoriaus, šviestuvų ir būna svetainėje. Net mažiausia televizoriaus šviesa gali būti jūsų viso nuovargio priežastis. Iš pradžių to galite nepastebėti, bet galiausiai išsekimas išsivystys ir taps didžiulis.

Sofa yra nepatogi

Atrodo, kad visos tos mažos sofos siūlės ir dekoracijos nėra tokios pastebimos. Tai tik maža siūlė, kas gali atsitikti? Medžiaga taip pat gali būti jūsų blogo miego priežastis. Visi tie maži dalykai gali trikdyti, kai bandysite užmigti. Miegant ant sofos apribojama ir jūsų judėjimo laisvė, todėl kitą rytą, nori nenori, skaudės nugarą ar kaklą.


Rašyti komentarą...
Žiūrėti
2021-03-24 16:19:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol telikas birbena miegu kaip barsukas , į sveikatą pultelį atėmė miegui atia
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų