Dantų implantai: viskas, ką būtina žinoti netekus danties

Dažnai galvojama, kad dantų netekimas gresia tik vyresniame amžiuje. Vis dėlto, tai netiesa. Vienos pagrindinių dantų netekimo priežasčių – traumos, taip pat dantų šaknų pažeidimai, nepakankama dantų higiena, vengimas reguliariai lankytis pas odontologą ir kitos priežastys.

Svarbu žinoti, kad dantų netekimas – ne tik estetinio vaizdo problema. Tuščioje vietoje, kur anksčiau buvo dantis, gali atsirasti diskomforto jausmas, pasunkėti kramtymas, tirpti žandikaulio kaulas, pasikeisti sąkandžio aukštis ir daugybė kitų neigiamų pasekmių – tai ilgainiui gali išbalansuoti visą organizmą.

Šiandien vienas pažangiausių ir patikimiausių gydymo būdų netekus danties – dantų implantai – tai vietoj dantų šaknų įsodinami titaniniai varžteliai, kurie gali pakeisti vieną, kelis ar net visus dantis, kurių netekote.

Gydymas dantų implantais

Pirmiausia, tokio gydymo metu atliekama vietinė nejautra, todėl pacientas nejaučia skausmo. Vėliau iškritusio ar pašalinto danties vietoje paruošiama nedidelė ertmė, į kurią įsriegiamas implantas. Tokiu būdu yra pakeičiama danties šaknis. Ši gydymo procedūra trunka nuo 30 minučių iki dviejų valandų, priklausomai nuo individualios paciento situacijos.

REKLAMA

Vėliau, po implanto įsriegiamo, prie implantų yra tvirtinami dirbtiniai dantys, kurie gaminami iš metalo keramikos arba cirkonio.

Taigi, kaip jau supratote, atstatyti prarastus dantis yra itin svarbu. Tačiau, kodėl svarbu rinktis dantų implantus?

Dantų implantų privalumai

• Implantai nesukelia jokių nepatogumų, jie laikosi ypač tvirtai ir yra itin artimi natūraliems dantims.

• Implantai gaminami iš tokių medžiagų, kurios nekelia alergijos ir garantuoja maksimalų komfortą.

• Kadangi yra atstatomi trūkstami dantys, žandikaulis yra apsaugomas nuo nykimo.

• Implantų priežiūra yra itin paprasta – jie prižiūrimi taip pat, kaip ir natūralūs dantys, tad tai nesukelia jokių papildomų rūpesčių.

• Implantai yra ilgaamžiai, tad dar ilgą laiką jums neteks rūpintis senų implantų keitimu naujais.

• Estetinis vaizdas.

• Lyginant su alternatyviu gydymu, t.y. dantų tilteliais, nėra žalojami šalia esantys sveiki nuosavi dantys.

Taigi, jei esate praradę vieną, kelis ar net visą eilę dantų, gydymas implantais yra vienas geriausių pasirinkimų, kuris padės atstatyti trūkstamus dantis. Gydymui pasirinkę dantų implantavimą galėsite pamiršti nepatogumus, susijusius su dantų trūkumu ir tai užtikrins visavertę kramtymo funkciją.

Kokius dantų implantus rinktis?

„MegaGen Baltics“ tyrimo metu buvo išsiaiškinta, kad danties implantui, kaip gydymo būdui, pirmenybę teiktų 45 proc. respondentų. Pagrindinės priežastys – kokybė, ilgaamžiškumas ir estetinis vaizdas. Be to, įdomu ir tai, kad 86 proc. respondentų žino, kas yra dantų implantai.

Žinoma, tam, kad gydymas vyktų sklandžiai ir pacientas galėtų džiaugtis implantų ilgaamžiškumu – ypač svarbu atsakingai išsirinkti patikimą odontologą, kuris naudotų jau patikrinto, inovatyvaus ir aukščiausius standartus sau taikančio dantų implantų gamintojo priemones.

Vienas tokių dantų implantų gamintojų pasirinkimų – „MegaGen Implant“. Šio gamintojo nuolat kuriami nauji produktai ir gydymo būdai jau seniai tapo „MegaGen“ vizitine kortele.

REKLAMA

Kaip greitai galima džiaugtis galutiniu rezultatu?

Kaip jau buvo minėta, po implanto įsriegimo reikia palaukti, kol implantas prigis ir tik tuomet bus atliekamas protezavimas – dantų atkūrimas. Vis dėlto, nereikia išsigąsti, kad implanto gijimo metu teks vaikščioti be danties, kadangi visam implanto prigijimo laikotarpiui (nuo 2 iki 4 mėnesių) uždedami estetiški laikini dantys, kurie ne tik atrodo gražiai, bet ir puikiai atlieka kramtymo funkciją.

Taigi, pradėjus gydymą dantų implantais, dažniausias pacientų užduodamas klausimas – kiek laiko reikės laukti, kol prigis implantas ir bus galima atlikti protezavimo procedūrą.

Šioje vietoje „MegaGen“ dantų implantai išsiskiria unikaliu „Xpeed“ implantų paviršiaus apdirbimu, praturtintu kalcio jonais. Po implantacijos šis kalcio jonų sluoksnis, sąveikaudamas su paciento nuosavame kaule esančiomis ląstelėmis paskatina mineralizaciją ir taip pagreitina kaulo formavimąsi bei implanto prigijimą.

Be šio pranašumo, „MegaGen“ implantų sistemos taip pat siūlo įvairius sprendimo būdus pritaikytus daugumai problemiškų situacijų, užtikrina bene geriausią ir efektyviausią rezultatą kiekvienam pacientui. Tad būtent šis implantų pasirinkimas laimi, kai yra siekiama šypseną susigrąžinti greitai, patikimai bei saugiai.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2021-10-13 21:28:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal geriau pradėkit nuo kainų. Manau po to dauguma geriau pereis prie skysto maisto.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų