Dantų implantacija: viską, ką reikia žinoti netekus danties

Dantų restauracija yra pakankamai reta tema mūsų kasdienybėje, galbūt dėl to pacientai dėl įvairių priežasčių netekę dantų, nesiima jokių veiksmų. Dantų trūkumas nėra vien estetinio vaizdo praradimas – tai gali išbalansuoti visą organizmą. Laida „Sveikata.lt“ ir „Kardiolitos klinikos“ supažindina jus su implantavimo procedūromis tam, kad galėtumėte džiaugtis pilnavertišku gyvenimu!

6

Dažnai manoma, kad dantų netenkama tik vyresniame amžiuje. Tačiau tai nėra tiesa. Dažniausia dantų netekimo priežastis, žinoma, yra traumos. Ir nebūtinai tuomet, kai yra išmušamas dantis – kartais gavus smūgį, net nesuprantama, kad galėjo būti pažeista danties šaknis, dėl ko vėliau dantis tiesiog iškrenta. Dar viena dažna priežastis – dantų nepriežiūra. Su tais pačiais dantimis nugyvename didelę dalį savo gyvenimo, todėl tam, kad jie tinkamai tarnautų, būtina juos prižiūrėti ir kruopščiai valyti.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Sveikata.lt“ laidos užkulisiai (nuotr. Modestas Endriuška)

Netekus priekinių dantų, retas, kuris delsia kreiptis į specialistus. Deja, bet jei netenkama galinių arba šoninių – situacija kardinaliai skiriasi. Žmonės dažnai nusprendžia, kad gali gyventi ir be galinių dantų, tačiau jų nebuvimas kenkia organizmui daugeliu atžvilgiu. Tai gali tapti virškinamojo trakto sutrikimų priežastimi. Taip pat iškritus dančiui, savo vietas gali pakeisti ir kiti dantys, sužemėti sąkandis iar net pasikeisti veido struktūra.

Ką daryti netekus danties ir kas yra dantų implantacija, plačiau skaitykite čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų