naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vieną sausio mėnesio rytą Julia Tinetti pabudo nuo geros draugės Cassandra Madison žinutės: „Ar jau gavome rezultatus?“. Tokia rytinė žinutė tapo jos kasdienybės dalimi kelioms savaitėms po to, kai ji atliko DNR testą, kad daugiau sužinotų apie savo kilmę.

Vieną sausio mėnesio rytą Julia Tinetti pabudo nuo geros draugės Cassandra Madison žinutės: „Ar jau gavome rezultatus?“. Tokia rytinė žinutė tapo jos kasdienybės dalimi kelioms savaitėms po to, kai ji atliko DNR testą, kad daugiau sužinotų apie savo kilmę.

REKLAMA

Tąkart J. Tinetti prireikė minutės, kad prasibudintų prieš patikrinant savo kompiuterį. Tačiau šį kartą rezultatai jau buvo aiškus, o atidariusi nuorodą ji buvo tokia apstulbusi, kad itin greitai uždarė kompiuterį.

Ji paėmė telefoną ir paskambino Madison, kuri dirba chirurgo asistente ir tada išėjo iš operacinės, kad atsilieptų. J. Tinetti pasakė: „Ar tu dabar sėdi? Mes seserys“.

Abi moterys įvaikintos

Julia ir Cassandra abi buvo įvaikintos iš Dominikos Respublikos, kai buvo dar visai mažos ir užaugo šeimose, kurios gyveno maždaug 20 minučių atstumu viena nuo kitos Konektikute. Jos susitiko tik 2013 metais, kai C. Madison pakomentavo po „Facebook“ įrašu, jog ieškoma padavėjų bare, kuriame dirbo ir J. Tinetti, rašoma insider.com.

REKLAMA

Kai Cassandra ėjo pro šalį, draugė pakomentavo ant jos rankos esančią Dominikos Respublikos vėliavos tatuiruotę, kuomet C. Madison paminėjo, kad buvo įvaikinta iš Dominikos, bet neatrodė, kad pokalbis jai buvo malonus.

REKLAMA

Tačiau netrukus jos pradėjo pastebėti panašumus. Jos abi – ryškios asmenybės, mėgstančios tatuiruotes, o J. Tinetti, taip pat kaip ir draugė, turėjo Dominikos vėliavos tatuiruotę. Jų fizinis panašumas buvo toks akivaizdus, kad klientai ir kolegos pradėjo vis dažniau tai paminėti.

Iš pradžių tai buvo tik pokštas, bet kažkur viduje buvo noras sužinoti, kaip yra iš tiesų. Jos nusprendė palyginti savo gimimo liudijimus, tačiau juose buvo nurodytos skirtingos gimimo vietos ir biologinės šeimos.

REKLAMA

Išsiaiškino apie sukeistus dokumentus

J. Tinetti taip pat turėjo draugę, kuri buvo įvaikinta iš Dominikos Respublikos. Kai toji draugė tyrinėjo savo kilmę, ji tvirtino, kad jos įvaikinimo dokumentai buvo sukeisti su Julia. Jos buvo įvaikintos tą pačią dieną, todėl tai buvo įmanoma.

Informacija apie draugės įvaikinimo dokumentus, kurie, kaip tada jau tikėjo moteris, buvo draugės, sutapo su Madison biologinės šeimos informacija.

Po to, kai susipažino su Julia, Cassandra rado savo biologinę šeimą Dominikos Respublikoje. Ji susisekė su tėčiu ir sužinojo, kad jos mama mirė prieš ketverius metus. Ji susitiko su vyresniuoju broliu ir šešiais jaunesniais broliais ir seserimis.

REKLAMA
REKLAMA

Pamačiusi informaciją apie draugės įvaikinimą ji paskambino savo biologiniam tėčiui ir paklausė, ar jie atidavė dar vieną vaiką įvaikinimui. Jis pasakė, kad jie susilaukė dar vienos mergaitės, praėjus maždaug metams po to, kai Cassandra buvo atiduoda įvaikinimui, tačiau to nepaminėjo, nes, kaip pats vėliau aiškino, džiaugėsi ryšiu su dukra ir nenorėjo sugriauti jų atkurtų santykių. Tada Cassandra suprato.

Ryšys tik sustiprėjo

Moterys visada buvo artimos, tačiau sužinojus, kad jos yra biologinės seserys, jų ryšys tik sutvirtėjo.

REKLAMA

„Šeima yra santykinis terminas. Tai gali būti bet kas. Nereikia būti to paties kraujo. Dabar mes turime labai plačią šeimą“, – pasakojo C. Madison.

Kadangi ji jau palaikė ryšį su šeima ir šiek tiek kalba ispaniškai, ji padeda J. Tinetti pažinti savo tėvą, brolius ir seseris. Visa šeima, įskaitant mažametę Cassandra dukrą Catalina, planuoja pavasarį vykti į Dominikos Respubliką. Tai bus pirmas kartais, kai jų tėvas vėl susitiks su abiem savo dukromis, kurios buvo atiduotos įvaikinimui.

REKLAMA

Abi moterys teigė išmokusios klausytis savo intuicijos, tačiau kartais sunku suprasti daugybę sutapimų, nors šiuo atveju jie padėjo išsiaiškinti, jog jos yra sesės. Nors jų istorija yra magiška, jos įspėja, kad galvojantys apie DNR tyrimą turėtų būti pasirengę bet kokiam rezultatui.

Dėl šios priežasties jos ilgai dvejojo, ar daryti tyrimą: J. Tinetti atsargiai gilinosi į savo praeitį ir kilmę, o Cassandra nenorėjo jos spausti.

„Aš nenorėjau ištraukti į viešumą faktų, jei žmogus nepasiruošęs jų išgirsti“, – pridūrė C. Madison.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų