REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Prabangus Putino stilius

Vladimiro Putino aprangos pasirinkimai yra ypatingai prabangūs, įskaitant apie 12 tūkst. eurų kainuojančią striukę ir prabangių laikrodžių kolekciją.

7

Vladimiro Putino aprangos pasirinkimai yra ypatingai prabangūs, įskaitant apie 12 tūkst. eurų kainuojančią striukę ir prabangių laikrodžių kolekciją.

REKLAMA

Rusijos prezidentas vadovauja invazijai į Ukrainą, tačiau tai netrukdo jam puikuotis dizainerių kurtais drabužiais. Praėjusią savaitę Putinas kreipėsi į savo tautiečius mitinge už karą. Ant scenos jis pasirodė apsivilkęs maždaug 12 tūkst. eurų kainuojančią „Loro Piana“ stirukę. Jos vertė daugiau nei 30 kartų viršija vidutinį rusų atlyginimą, rašoma thesun.ie.

Pro atsegtą prabangią striukę matėsi ir baltas megztinis – italų dizainerio Kitono darbas, kurio vertė apie 2900 eurų.

Pasak „Russia Beyond“, Putino kostiumų pradinė kaina yra apie 4800 eurų ir juos gamina vienas kvalifikuotas siuvėjas, praneša „The Mirror“. Putinas mėgsta rengtis pagal užsakymą pasiūtais juodais kostiumais ir kaklaraiščiais, todėl jis yra pravardžiuojamas „vyru juodais drabužiais“.

REKLAMA
REKLAMA

Šaltiniai teigia, kad jo mėgstamiausias drabužių prekės ženklas yra „Brioni“, italų siuvėjas, išgarsėjęs drabužių kūrimu Bondui, o jo batus gamina Salvatore Ferragamo arba Johnas Lobbas.

REKLAMA

Pranešama, kad stilistai nuplėšia visas etiketes, kad nebūtų atkreiptas dėmesys į prabangius prekių ženklus, kuriuos nešioja Putinas.

Laikrodžių kolekcija

Putino nešiojami laikrodžiai ir jų kolekcija yra tokia pati įspūdinga, kaip ir jo drabužių spinta. Teigiama, kad jis turi laikrodžių kolekciją, kurios vertė viršija 500 tūkst. eurų.

Pagrindinis šio ansamblio elementas yra prabangus „Tourbograph“ laikrodis, kuris kainuoja apie 360 tūkst. eurų. Šis laikrodis turi rankomis siūtą krokodilo odos dirželį ir auksu dengtas detales.

REKLAMA
REKLAMA

Rusijos opozicinė grupė „Solidarumas“ 2012 metais pareiškė, kad brangi Putino kolekcija vertinama beveik šešis kartus daugiau nei jo oficialus atlyginimas. 

Putinas renkasi prabangą net sportuodamas sporto salėje. Vieną kartą jis buvo užfiksuotas vilkintis maždaug 2900 eurų vertės „Loro Piana“ sportinį kostiumą. Jo sportinė apranga nėra pagaminta iš įprastų sportinių medžiagų, o iš kašmyro ir šilko.

Didžiulės despoto išlaidos neapsiriboja tik jo stiliumi, jis didžiuojasi 1 milijardo dolerių vertės dvaru, žinomu kaip „Putino rūmai“, taip pat 19 kitų nekilnojamojo turto objektų, 58 lėktuvų ir sraigtasparnių bei 88 mln. eurų kainuojančiomis superjachtomis.

Putinas netgi turėjo egzotinių augintinių, įskaitant tigrą Borisą, kurį 2015 m. tiesioginio eterio metu paleido į laisvę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų