Atskleidė, kas kiek laiko reikia išmesti liemenėlę

Naujos liemenėlės pirkimas gali būti tikrai varginantis. Kartais sunku rasti patogią liemenėlę, kuri tiktų ir atrodytų gražiai. Tokią suradusios džiaugiatės ir jaučiate palengvėjimą, nes ji gali tarnauti metų metus. Tačiau specialistai įspėja, kad liemenėles keisti reikia kur kas dažniau nei galvojote.

Gera liemenėlė gali būti gana brangi. Surasti gražią, tinkančią ir iš tikrųjų patogią nėra lengva, o ypač moterims, turinčioms didesnį liemenėlės dydį. Štai kodėl daugelis moterų turi porą gerų liemenėlių, kurias reguliariai nešioja. Ir kol šios liemenėlės vis dar tinka, kam pirkti naujas?

Pasirodo, kad liemenėles turėtume keisti kas 6–8 mėnesius. Ekspertai sako: „Dėl skalbimo liemenėlių paminkštinimas praranda savo formą, elastinė medžiaga praras savo tamprumą, taps laisva ir nepalaikanti“.

Galite prailginti liemenėlių elastingumo laiką plaudami jas šaltame vandenyje, nes tai gali padėti elastingumui atsigauti. Bet tos patogios liemenėlės, kurias dėvėjote metų metus? Jos nebėra tokie nuostabios, kaip galvojate.

Liemenėlės tikrai nėra vieninteliai drabužių, kurie turi „galiojimo laiką“. Apatinius drabužius turėtumėte pakeisti kas šešis mėnesius, o kojinės iš tikrųjų turėtų būti išmestos po metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų