• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atšalus orams, prasidėjo jaukumo sezonas, todėl daugelis moterų atsisako vasariškų šukuosenų, spalvų ir renkasi rudenines. 

Atšalus orams, prasidėjo jaukumo sezonas, todėl daugelis moterų atsisako vasariškų šukuosenų, spalvų ir renkasi rudenines. 

REKLAMA

Express.co.uk paklausė plaukų ekspertės Inanch Emir, ką šį sezoną turėtų rinktis vyresnės nei 50 metų moterys, norinčios tam tikrų pokyčių. 

Inanch Emir yra „Inanch London“, apdovanojimus pelniusio salono, kuris pakeitė ne vieno modelio ir garsenybės šukuoseną, kūrybos vadovė. 

Nors žmonės šviesius atspalvius dažnai sieja su vasara, o tamsesnius su žiema, Inanch pasiūlė tai apversti aukštyn kojomis. 

„Šį rudenį karamelinės blondinės sugrįžo į madą – šis atspalvis tinka daugeliui amžiaus grupių, todėl nebijokite eksperimentuoti su šiais atspalviais!“, – sako moteris. 

Karamelinis atspalvis tinka ir natūralioms blondinėms, ir brunetėms. Ją taip pat galima naudoti pilkšviems atspalviams paslėpti, o tai savo ruožtu padės atrodyti jauniau.

REKLAMA
REKLAMA

„Jei esate šviesiaplaukė, būtinai pridėkite šiek tiek karamelinio atspalvio, kad suardytumėte spalvinį bloką ir sumažintumėte pilkumą. Aš vengčiau pelenų atspalvių, nes jie gali būti nuobodūs ir dar labiau sendinti. 

REKLAMA

Jei esate tamsiaplaukė, žili plaukai labiau išryškės, todėl pridėkite keletą silpnų atspalvių, kurie atitrauks dėmesį nuo nepageidaujamų žilų plaukų ir padarys juos ne tokiais akivaizdžiais. Šviesenės sruogelės suteikia gilumo, todėl atrodysite ir jausitės jaunatviškai!“, – teigia moteris. 

Nebijokite jeigu jūsų plaukai ploni 

Pasak ekspertės, karamelinės spalvos sruogomis galite pasipuošti tiek turint trumpus, tiek ilgus plaukus. 

REKLAMA
REKLAMA

Inanch pateikė sprendimą tiems, kurie nori karamelinės spalvos plaukų, bet bijo, kad jų plaukai per ploni. 

„Kai sulaukiame menopauzės, tai turi įtakos mūsų plaukų būklei ir storiui. Atminkite, kad neprivalote šviesinti sruogų, jei nesate tam pasiruošusios“, – sako ji. 

Inanch London siūlo įvairius, natūraliai atrodančius priauginamus plaukus.  Jaunesnėms moterims, kurios nori eksperimentuoti su karameliniu atspalviu, bet nenori visiškai dažyti plaukų, kodėl gi nepasirinkus balayage įvaizdžio? 

Kokia spalva norėsiu tokia ir dažysiu.Niekas nenurodynės su savo madomis.Kiekviena moteris žino kas jai tinka kas ne, o savo madų kaitaliojimą pasilikit sau. Dažykitės, skuskitės pačios visos vadinamos ,,specelistės", madų propaguotojos, kaip jums patinka, o nekiškit mums savo nuomonių, madų.Palikit ramybėje mūsų plaukus ir mus, žiūrėkit savo gaurus.
biznis ir nieko asmeniško
biznis ir nieko asmeniško
Būtinai bus madinga spalva, kokios gamtoje nėra... eikit eikit į saliiioooonus
Spėk tik keist. Nori vienokius prisiauginau,nori kitokius. Nori peruką,jei jau išvis blogai,nėra prie ko priaugint.Moterys,saugokit savo plaukus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų