Atskleidė 4 populiariausias sekso pozas: štai, ką jos sako apie jus

Atskleistos populiariausios sekso pozos Anglijoje. Sekso trenerė Juliette Karaman pasidalino tuo, ką apie jus sako jūsų mėgstamiausia pozicija.

Ar kada susimąstėte, ką apie jus sako jūsų mėgstamos sekso pozicijos? „Bed SOS“ tyrimas, atskleidė dažniausiai pasitaikančias porų sekso pozas. Daugiau nei dvi iš penkių (42%) porų pirmenybę teikia misionieriaus pozai, o beveik dvigubai daugiau britų mėgsta, kai partneris būna viršuje.

Penktadaliui britų (20%) palankiausia poza yra „šuniuko“, o „kaubojės“ pozicija surinko tik 8% balsų. Tačiau, pasak sekso ir intymumo trenerės Juliette Karaman, pozicijos, kurias pasirenkate, gali daug ką pasakyti apie jus. „Daily star“ pateikia populiariausių sekso pozicijų ketvertuką kartu su sekso eksperto komentarais.

Misionieriaus poza su partneriu viršuje (27%)

Šią pozą dažnai renkasi drovūs ir nepasitikintys savimi žmonės. Labiau mėgstamas moterų nei vyrų, toks seksas leidžia partneriui užimti lyderio poziciją.

Šuniuko poza (20%)

Dėl lytinės padėties partneriams ši poza suteikia mažiau artumo ir ryšio, nes nėra jokio akių kontakto. Tai siūlo gilų įsiskverbimą ir malonumą vyrams, nors tai gali būti ne taip patogu priimančiam partneriui. Šuniukų poza yra populiariausia tarp vyrų, nes tai leidžia jiems fantazuoti ir nežiūrėti į partnerio akis, sako sekso trenerė.

Misionieriaus poza, kai partneris apačioje (15%)

Misionieriaus poza labai intymi – ji leidžia poroms pabučiuoti ir pažvelgti vienas kitam į akis judant. Jeigu mėgstate, kad jūsų partneris būtų apačioje, galima teigti, kad nebijote perimti kontrolės.

Kaubojės poza (8%)

Ši poza labai vizuali vyrams, nes jie gali pažvelgti į viršų ir pamatyti visą savo partnerės kūną. Tai gali būti labai malonu ir moterims, nes leidžia judesiu kontroliuoti klitorio stimuliaciją. Jeigu pirmumą teikiate šiai pozai, galima teigti, kad laisvai jaučiatės dėl savo kūno ir pasitikite savo partneriu.

„Bed SOS“ generalinis direktorius Danny Richmondas sakė: „Kas žinojo, kad jūsų sekso pozicija gali tiek daug pasakyti apie jus? Tačiau, kad ir ką jūs pasirinktumėte, svarbu užtikrinti, kad jūs ir jūsų partneris jaustumėtės patogiai ir saugiai".


Rašyti komentarą...
J
Juze
2021-03-06 16:18:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulis apvalus,o pisasi ant kiekvieno kampo
Atsakyti
-2

R
Ruonis
2021-03-06 14:26:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Poza priklauso nuo partnerės makšties padėties, gylio, partnerio penio ilgio.
Atsakyti
-5

K
Kalentojas
2021-03-06 00:27:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaustis saugiai artimoje aplinkoje..! DDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų