Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nėščia moteris teigia, kad atsikandusi M&S sumuštinio, apsivėmė, nes burnoje pajuto „guminį“ dirbtinį nagą, o M&S tinklas pradėjo tyrimą.

Nėščia moteris teigia, kad atsikandusi M&S sumuštinio, apsivėmė, nes burnoje pajuto „guminį“ dirbtinį nagą, o M&S tinklas pradėjo tyrimą.

REKLAMA

Šeštą mėnesį nėščia 37 metų Bushra Perkins praėjusį mėnesį įsigijo jautienos ir svogūnų sumuštinį iš M&S parduotuvės „The Buck“ degalinėje, esančioje A303 kelyje Andoveryje, Hampšyro grafystėje, rašo mirror.co.uk.

Pajuto kažką „guminio“ savo burnoje

37 metų moteris teigia, kad ji jau buvo suvalgiusi didžiąją sumuštinio dalį, kai pajuto kažką „guminio“ savo burnoje, ir pamatė, kad tai „nešvarus“ gelinis nagas. Moterį stipriai supykino.

Dabar Bushra tvirtina, kad jai teks laukti „keturias‑šešias savaites“, kol M&S išnagrinės jos skundą, ir ji pažadėjo daugiau šiame prekybos centre niekada nesilankyti. M&S teigė, kad jie minėtą atvejį jau tiria.

REKLAMA

Moteris pasakojo: „Jau suvalgiau didžiąją dalį sumuštinio, o kai kąsdama pajutau kažką įtartino, teko išspjaut. Pasibaisėjau ‒ tai buvo purvinas nagas! Pasibaisėjau jų maisto higienos lygiu. Tai ne tik tai, kad kažkieno nagas netyčia įkrito. Jie turėtų mūvėti pirštines!“.

Moteris tvirtina, kad ji nedelsdama susisiekė su M&S ir jai buvo pasakyta, kad tyrimas gali užtrukti iki šešių savaičių, todėl jos nuomone, jiems paprasčiausiai „nerūpi“.

Daugiau niekada nelies supakuotų sumuštinių

Šeštą mėnesį nėščia Bushra pareiškė, kad daugiau niekada nelies supakuotų sumuštinių, nes ją atbaidė šiurpus radinys. Ji sakė pranešusi apie radinį M&S, bet liko nusivylusi jų atsakymu.

„Pranešiau jiems, o jie pasakė: „Kaip jūs suprantate, skundus tiriame pagal jų pateikimo datą“. Ar taip galima? Tikriausiai mergina dirba nemūvėdama pirštinių, gamina maistą, todėl tikrai nesuprantu delsimo“, – sakė ji.

Ji pridūrė, kad pirmadienį gavo elektroninį laišką iš M&S, kuriame buvo nurodyta, kad tiekėjas turės pateikti ataskaitą per keturias‑šešias savaites. M&S atstovas sakė: „Mes palaikome ryšį su ponia Perkins ir tiriame jos užklausą“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų