Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gydytojas pasakė, kodėl vidutinis varpos dydis gali būti mažesnis, nei manote. Vyrai dažnai lygina savo pasididžiavimo dydį su įsivaizduojamu „vidurkiu“ norėdami išsiaiškinti, ar save priskirti prie didesnių, ar prie mažesnių.  

Gydytojas pasakė, kodėl vidutinis varpos dydis gali būti mažesnis, nei manote. Vyrai dažnai lygina savo pasididžiavimo dydį su įsivaizduojamu „vidurkiu“ norėdami išsiaiškinti, ar save priskirti prie didesnių, ar prie mažesnių.  

REKLAMA

Didžiosios Britanijos Nacionalinė sveikatos tarnyba teigia, kad daugumos vyrų peniai yra maždaug 9 cm ilgio ne erekcijos metu, ir 13 cm-18 cm ilgio erekcijos metu.

Tačiau dr. Anthony Younas, plastikos chirurgas, „TikTok“ turintis 7,3 milijono sekėjų, atskleidė, kad šie ir kiti visame pasaulyje atliekami matavimai greičiausiai yra klaidingi. Atsakydamas į vienos moters filmuką, kuriame ji aiškino, kad mieliau renkasi vidutinio ilgio – 13 cm – varpas, dr A. Younas sakė:

„Tyrimai rodo, kad vidutinis vyro varpos ilgis erekcijos metu yra apie 13 cm. Tačiau tikrasis ilgis yra mažesnis, nes dauguma mažas varpas turinčių vyrų niekada nesutinka dalyvauti tokiuose tyrimuose“.

REKLAMA

Juokaudamas su „@TheRealTikTokDoc“ pasivadinusiu kolega, dr. Younas pridūrė: „Tai reiškia, kad dr. Ricky Brownas nėra pirmojoje procentinėje grupėje, kaip jis iki šiol galvojo, bet maždaug penktojoje“.

Šį filmuką peržiūrėjo 422 000 žmonės, šimtai komentaruose gydytojui dėkojo už informaciją. Vienas žmogus rašė: „Dabar jaučiuose geriau, ačiū“.

Tyrimų rezultatai apie vidutinį varpos dydį gali būti klaidingi

Tyrėjai ir anksčiau yra pripažinę, kad jų tyrimų rezultatai apie vidutinį varpos dydį gali būti klaidingi. Apklausose dalyvaujantys vyrai gali nesakyti visos tiesos.

Kai Londone esanti „International Andrology“ klinika paprašė 1000 savo pacientų nurodyti savo varpos dydį, atsakymai parodė, kad vidutinis varpos dydis Didžiojoje Britanijoje yra daugiau nei 16 cm.

Tačiau kai „King‘s College London“ tyrėjai išmatavo 15 000 varpų 2015 metais, paaiškėjo, kad vidutinis dydis yra tik 13 cm, rašoma thesun.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo atveju tyrėjai nepasikliovė apklausomis, į kurias žmonės dažnai atsako netiksliai. Vis dėlto, tyrėjų komanda pripažino, kad ir jų atliekamais matavimais pagrįsti tyrimai gali būti klaidingi, nes tyrime dalyvauti sutinkantys vyrai turbūt labiau pasitiki savimi ir didžiuojasi savo varpos išmatavimais, lyginant su likusia visuomenės dalimi.

Tyrimas taip pat parodė, jog vyrai dažnai vidutinį varpos dydį ir kitų vyrų varpas įsivaizduoja didesnes, nei jos iš tiesų yra. „Journal of Sex & Marital Therapy“ publikuotas tyrimas atskleidė, kad daugumo vyrų nuomone, vidutinis penis yra virš 15 cm ilgio erekcijos metu.

Tačiau šis įsitikinimas kyla iš dalies iš to, kad iki šiol šiuo klausimu atlikti tyrimai buvo pagrįsti apklausomis, todėl jų dalyviai galėjo pameluoti ar kiek pagražinti savo atsakymus. Daugumos tyrimų duomenimis, vidutinis varpos dydis yra 13 – 14 cm, tačiau turint omenyje netikslumą dėl savanorių, greičiausiai reikėtų orientuotis į žemesnįjį intervalo skaičių, rašoma tyrime.

REKLAMA
REKLAMA

Nėra ko jaudintis

Ekspertai tikina, kad vyrams tikrai nėra reikalo jaudintis dėl savo varpos dydžio. 50 000 vyrų ir moterų internetinės apklausos duomenimis pagrįstas tyrimas parodė, kad daugiau vyrų norėtų turėti didesnę varpą. Tačiau perspaustas nerimas dėl šio klausimo buvo labiau būdingas vyrams, kurių varpa buvo vidutinio dydžio, o ne tiems, kurių varpa iš tiesų maža.

Prof. Kevano Wylie, Šefyldo universiteto seksualinės medicinos konsultanto, parengta ataskaita parodė, kad moterims tiek nerūpi vyro varpos dydis, kaip patiems vyrams. Savo partnerio varpos dydžiu patenkintų moterų procentas (85 %) yra daug didesnis, nei procentas vyrų, kurie patys yra patenkinti savo varpos dydžiu (55 %).

Nerimavimas dėl varpos dydžio paprastai kyla iš nerimo, kad partnerės nepavyks patenkinti. Nors kai kurie tyrimai parodė, kad taip iš tiesų yra, taip pat aišku, kad didesnė varpa nebūtinai yra geriau.

Viena 4700 moterų apklausa atskleidė, kad moteriai pasiekti orgazmą tinkamiausia yra 20 cm ilgio varpa, tačiau jei ji nors kiek ilgesnė, orgazmo rodikliai ima kristi. Pasirodo, kad milžiniškas 28 cm ilgio varpas turintys vyrai patenkino tik 30 procentų moterų, o tai – tokia pat dalis, kaip ir 10 cm dydžio varpų vyrų.

REKLAMA
REKLAMA

Dar vienas tyrimas aiškinosi, ar kokio dydžio moterys norėtų santykiuose, o kokio – vienos nakties nuotykiui. Tyrėjai sužinojo, kad vidutinis ilgalaikiams santykiams pageidaujamas dydis yra 16 cm, o vienos nakties nuotykiams moterys norėtų kiek didesnės, 16,25 cm ilgio varpos.

Ekspertų teigimu, puikiam seksui varpos dydis yra visiškai nesvarbus – svarbiausia yra romantika, švelnumas ir jautrumas partnerės poreikiams ir troškimams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų