Atsakė į amžiną klausimą: tai koks tas vidutinis vyrų ilgis?

Vyrai linkę savo varpos dydį prilyginti vyriškumui ir taip įtikti seksualinėms partnerėms. Daugiau nei pusė pasaulio gyventojų turi prieigą prie interneto, taigi ir nemokamą pornografiją internete. Ten rodomos genitalijos dažnai verčia susimąstyti dėl realybės  koks vidutinis varpos dydis? 

Vaizdai iš socialinių tinklų dažnai atkreipia dėmesį į mūsų pačių kūnus. Tyrimai rodo, kad maždaug 85 procentai žmonių, kurių partneriai yra vyrai, yra patenkinti jo varpos dydžiu. Tačiau tai dažnai neužkerta kelio vyrui jaustis nepilnaverčiu – kas antras vyras mano, kad turi mažą varpą. 

Apklausus maždaug 50 tūkst. vyrų ir moterų paaiškėjo, kad 45 procentai vyrų norėtų turėti didesnę varpą. Tyrimas taip pat parodė, kad vyrai su vidutinio dydžio varpomis yra labiau susirūpinę dėl dydžio nei vyrai su mažomis varpomis, rašo express.co.uk

Profesorius Keyan Willie sako, kad daugeliui moterų nesvarbus vyro varpos dydis. Joms labiau rūpi charakterio savybės – švelnumas, jautrumas bei paties vyro poreikiai. 

Atsakė į klausimą

Kiekviena varpa yra unikali ir nenustoja augti iki 21 metų. Daugumos vyrų varpa yra maždaug 9,5 cm ilgio.  

Specialistai sako, kad jos būna įvairių formų – vienos ir tinkamos nėra. Jei varpa turi didesnį linkį, dėl kurio gali atsirasti skausmas ar sunkumai lytinių santykių metu, kreipkitės į savo šeimos gydytoją. 

Vidutinis varpos ilgis vyrauja nuo 9 iki 17 centimetrų. Sveikatos specialistai sako, kad normalu, jei vienos varpos ilgesnės, o kitos trumpesnės. Ilgis taip pat labai priklauso nuo genetikos bei hormonų. 


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-09-25 05:54:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek jus galite rašyti apie antra galą.Juk buvo jau apie tai ir vėl tas pac.
Atsakyti
0

Žąsis
2021-09-25 02:40:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laimėjau bent vieną loterija
Atsakyti
0

Žąsis
2021-09-25 02:40:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laimėjau bent vieną loterija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų