naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vieniša dviejų vaikų mama baiminosi dėl savo gyvybės po to, kai jai buvo skubiai atlikta operacija, prarijus didžiulį 15 cm Covid-19 testo tamponą.

Vieniša dviejų vaikų mama baiminosi dėl savo gyvybės po to, kai jai buvo skubiai atlikta operacija, prarijus didžiulį 15 cm Covid-19 testo tamponą.

REKLAMA

31-ių dviejų vaikų mama Bobby Lee buvo nedelsiant išvežta į operacinę, kai praeitą mėnesį po namuose atlikto  koronaviruso testo ji prarijo didžiulį 15 cm Covid-19 tamponą, rašo mirror.co.uk.

Moteris pasijuto blogai po naktinės pamainos ir atliekant namuose testą, tamponas įstrigo gerklėje. Nežinodama, ką daryti, Bobby bandė jį nuryti, tačiau viso nuryti nepavyko.

Medikai tokio atvejo nebuvo regėję

Nerimaudama ji nuskubėjo į priimamąjį, kur gydytojai tvirtino, jog tokio atvejo dar nebuvo regėję. Moteris greitai buvo perkelta į netoliese esančią ligoninę ir po skubiai atliktos operacijos dabar sveiksta.

Kalbėdama apie siaubingą įvykį, vieniša mama sakė: „Kai tamponu paliečiau gerklės galą, jis nuslinko gerkle žemyn, o kitas galas įsirėmė į gomurį. Bandžiau jį ištraukti, bet niekaip nepavyko, todėl maniau, kad reikia pabandyti jį nuryti. Pavyko nuryti tik iki pusės, o jo galas kyšojo gerklėje“.

REKLAMA

Bandymas nuryti sukrėtė Bobby,  nes ji sakė, kad vienu metu negalėjo kvėpuoti, ir ėmė panikuoti, nes namuose buvo viena su savo jauniausia dukra.

REKLAMA

Ji pridūrė: „Aš net neskambinau greitąjai, tiesiog įšokau į mašiną su vaiku ir nuvažiavau tiesiai į priimamąjį. Buvau sukrėsta, nes nežinojau, kas nutiks, jei negalėsiu kvėpuoti būdama viena su mažyle“.

 

Bobby buvo greitai išsiųsta į ligoninę, kur gydytojai bandė išsiaiškinti, ką daryti.

Ji paaiškino: „Kiekvieną kartą, kai rydavau, nebejaučiau tampono gerklės gale, bet jo galas vis tiek matėsi. Tačiau medikai niekada nebuvo patyrę tokio atvejo ir nežinojo, ką daryti. Aš kvėpavau gerai, bet tampono galas vis tiek matėsi“.

REKLAMA

Bobby toliau pasakojo: „Galų gale man buvo atlikta nedidelė operacija, nuleidus į gerklę zondą. Tamponą ištraukė, nes kitaip jis būtų patekęs į žarnyną ir pradūręs.

 

Buvo tikrai baisu, bet aš tiesiog džiaugiuosi, kad laiku susivokiau šokti į automobilį ir važiuoti į ligoninę. Tai juk galėjo baigtis mirtimi“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų