• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gydytojai, morgo darbuotojai ir kiti su mirtimi susidūrę žmonės papasakojo savo šiurpiausias istorijas, nuo kurių per kūną perbėga šiurpai.

Gydytojai, morgo darbuotojai ir kiti su mirtimi susidūrę žmonės papasakojo savo šiurpiausias istorijas, nuo kurių per kūną perbėga šiurpai.

REKLAMA

Nežinome, kaip dažnai pasitaiko, kad į morgą atsitiktinai atvežamas gyvas žmogus, bet sprendžiant iš šių istorijų, tai nutinka daug dažniau, nei galima tikėtis!

„BuzzFeed“ skaitytojai, kurie dirba greitosios pagalbos slaugytojais ar kitus darbus, susijusius su mirusiaisiais, pasidalijo pačiomis keisčiausiomis ir šiurpiausiomis istorijomis iš savo darbo, rašoma buzzfeed.com.

Mirusieji, skleidžiantys garsus

„Man buvo 16 metų ir aš dirbau slaugos namuose padėjėja. Trečiąją mano darbo dieną mirė moteris, kuri prieš tai savaitę laiko išbuvo komoje.

Mums trūko darbuotojų, todėl nuėjau atlikti pomirtinės apžiūros darbų (nuimti papuošalus, pervilkti ją į švarius medicininius rūbus ir t. t.). Niekada anksčiau nebuvau iš arti mačiusi negyvo kūno.

REKLAMA
REKLAMA

Norėdama ištraukti iš po jos paklodę, pasukau ją į šoną ir netyčia ji stipriai ir garsiai nugriuvo ant nugaros. Moteris išleido ilgą „uh“ garsą.

REKLAMA

Palikau ją palatoje ir iš ten ir verkdama nubėgau pas patyrusią slaugytoją. Ji įėjo į palatą, dar kartą patikrino, ar moteris mirusi, ir labai maloniai paaiškino, kad neseniai mirusiems žmonėms normalu skleisti tokius garsus“, – anonimiškai pasakojo moteris.

Nemalonus incidentas su mirusiąja

„Mano geriausias draugas dirba laidojimo įmonėje. Jis man yra pasakojęs daugybę gražių dalykų apie savo darbą ir jo atliktus gaivinimus, bet mano mėgstamiausias yra susijęs su neštuvais ir laiptais.

REKLAMA
REKLAMA

Vieną dieną paskambino šeima ir pranešė, kad jų motina mirė savo bute. Jis buvo trečiame pastato aukšte, kuris pasižymėjo siaurais koridoriais. Name nebuvo lifto.

Šiaip ar taip, draugas su padėjėju nuėjo pasiimti kūno ir nuvežti į laidojimo namus. Jie pakilo į viršų, pakėlė mirusią moterį, kuri svėrė beveik 200 kg, užkėlė ją ant neštuvų ir pradėjo kelionę žemyn iki mikroautobuso.

Turėkite omenyje, kad ten buvo visa šeima, kurią ištiko isterija. Jie būriavosi aplinkui, kai mano draugas ir jo padėjėja su kūnu leidosi laiptais žemyn“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Stebint šeimai, jie įveikė maždaug pusę pirmojo aukšto laiptų, kol kūnas pradėjo slinkti. Nebuvo jokios galimybės pakeisti kūno padėties, todėl mano draugas, kuris buvo neštuvų papėdėje, tuo metu buvo maždaug dubens lygyje su ką tik mirusia moterimi.

Stengdamiesi kuo geriau išnaudoti situaciją, jie toliau leidosi žemyn ir stengėsi kūno nebeslinkti. Su negyvais kūnais yra taip, kad gana greitai iš kūno pradeda išeiti dujos, ir esu įsitikinęs, kad žinote, kur ši istorija nuves.

REKLAMA

Mirusioji ėmė leisti dujas tiesiai mano draugui į veidą. „Pūkšt, pūkšt, pūkšt, pūkšt, pūkšt“ su kiekvienu žingsniu žemyn. Šis vargšas vaikinas turėjo išlaikyti tiesią veido išraišką, kai į jį, stebint visai mirusiosios šeimai, buvo leidžiamos dujos“,  – sakė vienas iš svetainės vartotojų.

Plakanti mirusiojo širdis

„Buvau pasiruošęs balzamuoti ką tik atvykusią moterį, kuri per pastarąją valandą buvo paskelbta mirusia. Geriausia balzamuoti kuo greičiau po mirties, kad rezultatai būtų geriausi.

REKLAMA

Kai atidariau jos miego arteriją, kraujas pradėjo trykšti, tarsi plaktų jos širdis... Paklausiau savo labai patyrusio viršininko, ar jis kada nors anksčiau yra tai matęs, bet jis nebuvo susidūręs.

Taigi, paklausiau, ar jis mano, kad ji vis dar gyva. Tą akimirką kraujas paskutinį kartą smarkiai išsiliejo ir sustojo. „Jos nebėra“, – pasakė jis išeidamas““, – dalijosi vyras.

Šiurpinantis pasibuvimas su mirusiaisiais

„Kai mano mama seniai seniai mokėsi slaugos mokykloje, jai teko vežti kūną į morgą rūsyje. Po ligonine buvo ilgi, tamsūs tuneliai, vedantys iš vieno pastato į kitą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Buvo vėlyvas vakaras, todėl ji paprašė apsauginio, kad šis ją palydėtų. Jis palydėjo ją tik iki morgo tunelio pradžios ir pasakė: „Tikrai aš ten neisiu“.

Taigi, štai ji, vos 24-erių metų moteris, vidury nakties vežė kūną labai ilgu ir menkai apšviestu tuneliu. Vienintelis garsas buvo ratų ir vežimėlio trakštelėjimas. Vienintelės lemputės ant lubų buvo vos kelios, todėl matėsi daug šešėlių ir šiurpių, juodų atšakų tuneliuose.

Galiausiai ji pateko į šaldymo-sandėliavimo patalpą, bet tamsoje turėjo apčiuopti ilgą laidą, kabantį ant vienintelės lemputės.

REKLAMA

Ji rado laidą ir jį patraukusi pamatė, kad patalpa pilna uždengtų kūnų ant neštuvų. Jai teko įsprausti savo kūno neštuvus į patalpą, bet ji atsitrenkė į vieną, kuris, matyt, buvo ką tik atvežtas.

Jis išleido garsų dejavimą ir smarkiai sudrebėjo. Nors mama žinojo, kad taip gali nutikti, neįsivaizduoju, kokią baimę ji tą akimirką išgyveno! Po to ji niekada neidavo į kambarį viena“.

Tikrai, kad šventinis straipsnis!!! Ir dar su baisiu vertimu, bei klaidom.
Na nejau nėra ko gražaus, šventiško iš Lietuvos...
Koks durnius čia rašo
Darbuojasi šitam šūdlaikraštį. Tik lavonams nešioti ir tinkami
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų