Astrologai ragina Zodiako ženklus atkreipti dėmesį į pinigus: susiskaičiuokite savo pajamas

Zodiako ženklams ketvritadienis – nevienoda diena. Kai kuriuos kamuos vienoks ar kitoks galvos skausmas, o kitiems viskas seksis puikiai. Astrologai tikina, kad šią dieną svarbu kontroliuoti save. Ragina atkreipti dėmesį į pinigus – suskaičiuoti galimas išlaidas ir savo pajamas.

Avinas

Tikėtinos emocinės bendravimo problemos, pasimetimas tiksluose ir planuose. Galbūt derėtų pasikalbėti su artima drauge ar geru bičiuliu, nes bešališkas įvertinimas, patarimas jums gali būti labai vertingas.

Tauras

Būsite sentimentalūs, jausmingi. Atsiras galimybių kažką pakeisti savo gyvenime, meilės reikaluose. Nepraleiskite progos sudaryti naudingą sandorį, paskirti pasimatymą.

Dvyniai

Šiandien būsite nusiteikę žaismingai, pasižymėsite kūrybingumu. Komplikuotuose reikaluose, susijusiuose su profesine veikla, pinigais, gali atsirasti neblogų išeičių.

Vėžys

Pasižymėsite darbe, versle ir tai duos apčiuopiamos naudos. Tačiau bus nelengva, nes teks derinti skirtingus interesus. Galite patirti žiupsnelį romantikos.

Liūtas

Staigmenos galite tikėtis iš antrosios pusės ar verslo partnerio, tačiau ji nebūtinai bus maloni.

Mergelė

Nebloga diena humanitarams, filosofams bei visiems, ieškantiems tiesos ir gyvenimo prasmės. Tiktų leistis į kelionę, publikuoti rimtus straipsnius, tvarkyti su mokslais, užsieniu susijusius reikalus.

Svarstyklės

Tikriausiai nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Pradėti nebus sunku, bet tęsti ir užbaigti gali nepavykti: minčių ir norų kryptis bus labai nepastovi arba trukdys kritika iš šalies.

Skorpionas

Skrajojimas padebesiais gali jus kiek paklaidinti gyvenimo labirintuose. Tiktų užsiimti menine, kūrybine veikla. Tikėtinas susitikimas su senu bičiuliu ar pažįstama moterimi.

Šaulys

Šiandien labiausiai vadovausitės intuicija ir emociniu intelektu. Pojūčiai labai veiks mąstymą, ir atvirkščiai. Stenkitės mąstyti pozityviai ir nesiblaškyti dirbdami, bendraudami.

REKLAMA

Ožiaragis

Labai jautriai reaguosite į bet kokias pastabas ir neliksite skolingi jų išgirdę. Kontroliuokite savo kalbinę raišką. Derėtų susiskaičiuoti savo pajamas ir planuojamas išlaidas.

Vandenis

Galimi pokalbiai apie numatomus pirkinius, naujos veiklos ar verslo galimybes, perspektyvas. Išvadų nedarykite, galutinių sprendimų nepriimkite, nes prie šiandieninių temų dar teks grįžti ir tobulinti sudarytus planus.

Žuvys

Būsite smalsūs, plepūs, domėsitės aplinkinių aktualijomis, šeimos narių planais ir poreikiais. Neliksite abejingi pastarųjų prašymams bei argumentams. Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų